Přejít na obsah

LED do zpětných zrcátek na osvětlení nástupního prostoru


Guest pasat

Doporučené příspěvky

tak tak, vědět jak na to a je za 10 vteřin venku :palec:

srovnej předem sklo, at je souběžně s krytem zrcátka a zatáhni za horní okraj - vycvakneš ho nahoře a pak vyvlíkneš ze skla......

 

tak to ste potom marchri. ja sa to bojim v tejto zime robit prave preto aby som neulomil tie cudliky vzadu. myslel som si, ze musim zrkadlo nastavit na maximum tak nech tam je co najvacsia medzera, kde vopcham prsty a potom sa pokusim vycvaknut. lenze tie cudliiiiky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj. Tak to jsem rad, ze jsem ti mohl poradit. Ja v sobotu vezl par známých a taky koukali, jak hodně a čisté bílé sviti LED diody. Mám je nejen v zrcatkach, ale i ve stropnich světlech a pod vnitrnima klickama (z Laurina). No proste mám diody rad... :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj. Tak to jsem rad, ze jsem ti mohl poradit. Ja v sobotu vezl par známých a taky koukali, jak hodně a čisté bílé sviti LED diody. Mám je nejen v zrcatkach, ale i ve stropnich světlech a pod vnitrnima klickama (z Laurina). No proste mám diody rad... :pivo:

 

Počkeeeej...takže kličky z Laurina jsou podsvícený žárovkou se stejnou paticí a daj se tam dát diodovky jo??? Tak to je pecka! Uvažovaljsem nad tim že si ty kličky taky seženu ale nejdřív mě čeká setrvák + olej a filtr v DSG ale každopádně do nich pujdu!

Takže opět děkuji za info :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

dodělával jsem si a použil jsem na jedno zrcátko 2 smd. zrcátko nebylo připraveno na osvětlení.český ručičky pomohly.vše napojeno na stropní světlo interieru dá se i do řj dveří ale nenašel jsem napětí asi se musí ještě na vag. vše funguje jak má :P

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Chci dodělat světla v zrcátkách. Nevíte prosím někdo kam napojit světla, aby svítili při odemknutí vozu? Dá se to napojit někde přímo ve dveřích, kde je proud po odemčení nebo to musím natáhnout ze stropního osvětlení?

Kabely musím do dveří tahat přímo od stropní lampičky nebo to jde napojit někde pod volantem případně ze sloupku?

Díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Chci dodělat světla v zrcátkách. Nevíte prosím někdo kam napojit světla, aby svítili při odemknutí vozu? Dá se to napojit někde přímo ve dveřích, kde je proud po odemčení nebo to musím natáhnout ze stropního osvětlení?

Kabely musím do dveří tahat přímo od stropní lampičky nebo to jde napojit někde pod volantem případně ze sloupku?

Díky za rady

 

Ahojte Volam sa Tibor a som z SK ,stal som sa stastnym majitelom rs-ky presiel som z passata no jedno mi neda ,menil som aj ja vsetko za led uplne okej,ale jedno co mi neda ledky v spetnom mi svietia len ked otvorim dvere na pasate stacilo len odomknut klucom auto ,nemalo by to byt tak aj na rske?

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...