Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

no, já můžu hodnotit pouze posez v autě, a to po dobu minimálně šest hodin v kuse. A z auta jsem vylezl a (moje jinak bolavý záda) byly ve stejném stavu jako při nastupování.

 

Jinak design je věc subjektivní, ale ta záď je nyní - řekl bych - dominantou auta. Pokud je tedy prosklená. Na červené a bílé vynikne nejvíce, ostatní barvy jsou takový nemastný neslaný. A celoplechový vrata např. na bílé barvě taky nejsou hitem posledního léta. :huh:

Co však autu na kráse opravdu přidá, je ten styling paket - černá kola, černě lakovaná zrcátka, panoramatická střecha a černě lakovaný spoiler nad zadním sklem. Bez nich je i to zadní velký okno takový opuštěný... :(

V interiéru se změnilo pár věcí, o kterých se dříve už psalo; nejvýraznější je možnost lakovaných lišt na přístrojovce v barvě vozu + lakované linky na volantu. :palec:

 

Kufr spacebacku je solidní - přece jen je znát zkrácení zadního převisu. Co je však docela "mazec", tak je zadní traverza karoserie, která vytvoří opravdu vysoký nakládací práh. :o Ale kdo měl/má Octavii I.generace, tak ten práh je zhruba stejně velký.

 

Docela zajímavý postřehy, hned z koncernového večera:

 

A tady ještě jedno video jen z dynamického představení na VW Group Night 2013 Frankfurt

 

EDIT: jinak

(celá show má 1:29:50). Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

ta fotka sedačky z boku, to je fakt hnus

 

Včera jsem byl mrknout na rapida v salonu. Chtěl jsem hlavně vidět jak naživo vypadá ta sedačka. Je to hnus velebnosti. Ohližel jsem to a pak si na ni sedl, prodejce si sedl ke spolujezdci a měl ty svoje kecy, jak to je super auto. Na dotaz co to nezakryté železo pod sedadlem mi odpověděl:

ZAVŘETE DVEŘE, NO A VIDÍTE, NIC NENÍ VIDĚT A JAK TO PĚKNĚ LÍCUJE.

 

Toto mě fakt dostalo :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...