Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Statické dojmy Rapid Spaceback 1.2 TSI 77 KW Ambition:

 

Výbava:Červená Corrida,Ambition+,3MF volant pro rádio a telefon,GSMII bez držáku,neplnohotnotná rezerva.

 

Dveře zavírání tiché,skoro OIII.Plasty v pohodě,volant v kůži taky přijemný na dotek.Ta nová líšta na dotek dobrá a vypadá to už líp.Vzadu docela dost místa.Kufr velikost dobrá.Pevné háčky na tašky-dobrá vychytávka.Rádio hrálo velmi dobře.Oproti Rapidu před rokem velké zlepšení v interiéru.

 

Jízdní dojmy za týden.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Aha, jako že teď nešly koupit za hotové? Jak jsem bral rapida fresh tak tam byla na úvěr sleva 20 tis. Takže od 2014 ho můžu koupit hotově, ale o dvacku dráž? A co cena nepůjde nějak nahoru?

Týden po tom co jsem si ho dovezl dom, tak prodejce zvedl ceny všech rapidů co měl skladem o 10tis. To náhodou nevíš co to byla za akce :)

Odkaz ke komentáři

Od ledna 2014 tam už bude prostor na slevu jak u ostatních verzí.Teď jsou podmíněny úvěrem,aby to dealaři nekupovali a neexportovali do Německa a jiných zemí.Těch 20 litrů bude podle mě i v lednu,ale slevu jde vyjednat podle výbavy a příplatků.Tak to nevím,co to měl za akci.

Odkaz ke komentáři

Woody,bez tak to ten dealer udělal schválně aby mohl jako nabídnout velkou slevu.

Něco vám řeknu.Minulý rok mi jeden známý něco dělal na baráku.Nic za to nechtěl,jen to,že se mu postarám o nové auto.prostě mi řekl co chce,a já udělal konfigurátor a udělal výběrové řízení.Jednalo se o OII Face,1,6 CR.

Divili by jste jaký byl rozdíl.Tu nejlepší nabídku jsem vzal a dovezl-sorry nepovím kde ale do jednoho autosalónu Škoda kde dělá můj kamarád a řekl jsem mu,že když mi to prodá za tu cenu,má zákazníka.On mi řekl,že za tu cenu co mi to ten prodejce nabídl,to oni ani nenakoupí.

Jen povím,že jsem oslovil asi 10 autosalónu Škoda v okruhu 40km Ostravska.

Odkaz ke komentáři

Woody,bez tak to ten dealer udělal schválně aby mohl jako nabídnout velkou slevu.

Něco vám řeknu.Minulý rok mi jeden známý něco dělal na baráku.Nic za to nechtěl,jen to,že se mu postarám o nové auto.prostě mi řekl co chce,a já udělal konfigurátor a udělal výběrové řízení.Jednalo se o OII Face,1,6 CR.

Divili by jste jaký byl rozdíl.Tu nejlepší nabídku jsem vzal a dovezl-sorry nepovím kde ale do jednoho autosalónu Škoda kde dělá můj kamarád a řekl jsem mu,že když mi to prodá za tu cenu,má zákazníka.On mi řekl,že za tu cenu co mi to ten prodejce nabídl,to oni ani nenakoupí.

Jen povím,že jsem oslovil asi 10 autosalónu Škoda v okruhu 40km Ostravska.

 

Jde o množství prodaných kusů, někteří mají prostě větší zpětné bonusy, u dražších aut je rozpětí ještě větší, tam už se někde už nepočítají procenta, které musí prodejci zůstat, ale paušálně částka za prodaný kus.

Odkaz ke komentáři

Rapid Spaceback Ambition Fresh 1.2 TSI 77 KW 6.st.manuál,Červena Corrida:

 

Rozdíly oproti LB při zahájení prodeje v říjnu 2012.

 

-filtrace nerovností+jízda na špatném povrchu-zlepšeno o 100%-spokojenost.

-elektrický posilovač oproti elektrohydralickému velmi dobré a moc příjemný.

-brzdy příjemný nástup a velmi dobrě brzdí-byla to verze s koutouči vzadu.

-řazení velmi dobré.Také zlepšení od roku 2012.Moc příjemná převodovka,krátké dráhy a velmi dobře ostupňované.

-motor v jakýkoliv otáčkách jezdil dobře.Město mimo město,dálnice,okreska.

-v dešti to chce jezdit se zapnutou klimou,protože se venitř mlží.Jde to vyfoukat větrákem,ale s klimou se venitř mlžit nebude.

-trošku horší výhled přes zadní okno,když je SunSet za deště,ale to jde to.

-výhled přes A sloupek trochu horší.Musí se trochu nadjíždět,ale to je již od dob FI.Také v pohodě.Kdo je zvyklý,tak to nevadí.

-3ramenný volant se dobře drží a kůže velmi příjemná.

-Středový panel mě netlačil a místa jsem měl docela dost.

-Zavírání dveří tiché a dobře utlumené

-MAXIDOT- :palec:

 

Auto bylo na 15 kolech a jezdilo se s ním dobře.Chyběl mě tempomat,který u téhle výbavy není.Naladění vlečné nápravy je velmi dobré,snese hodně.

 

Celkově spokojenost a oproti roku 2012 je to zlepšení o 100%.Byl jsem velmi spokojen

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

2012 mal elektrohydraulicky teda? Moj pocit je ze to trosku malicko presvihli. To riadenie bolo povedzme citlive o nieco viac ako je prijemne, Uvidim teda ze ci to je uz lepsie. Co som si vsimol na 1.6tdi s ktorou som jazdil je brzdový pedal, ktory sa pri navrate kusok pred koncom zadrhol a rýchlosť návratu do krajnej polohy bola nizsia potom. Je to vec zvyku, ale moc sa mi to nepaci. Co sa týka plynu tak je zaujimave naladenie oproti OII fl 1.6tdi. V V tej octavii to ide tak nejak pozvolna, kdezto u rapida to chce na ten pedal pritlacit viac, ale skutocne ten motor za tym pedalom ide.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...