Přejít na obsah

Jak aktivovat bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj, kamarád má OII, MR 2005 a autorádio STREAM v autoservisu mu řekli že je v něm Bluetooth, ale že se musí zapnout. Kabel od někoho dostal klon HEX CAN, ale neví jak si to nastavit. Já tu diagnostiku od r. 2004 neznám. Můžete mi poradit, kde ten bluetooth najít a co zapnout? Díky moc!

Odkaz ke komentáři

Nepamätám si, že niečo extra špeciálne by sa v Streame kódovalo. Ak má originál HF, tá ma svoju vlastnú jednotku a tá sa nakóduje. Ešte je možné, že tam má len nejakú HF od iného výrobcu, tj len napriamo napojenú kolísku. Skús spraviť foto, z toho zistíme, čo tam vlastne je!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Důležitý je to 5P0862335 je třeba nakódovat u jednotky 77 v přizpůsobení Channel 133 - 1, Channel 134 - 0 kód pro spárování je 1234 a ten telefon je taky důležitej, pojem dva roky stará Nokie je o ničem :rolleyes: Nokií jsou tuny.

 

Edit: milhausek nepředbíhej :D

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
U těch starších nedotykových nokií je bluetooth všude stejnej, stejně jako systém je na jedno brdo.

Tak s tohodle bych tě velice rychle ale opravdu rychle vyvedl naughty.gif O to ale nejde, jde o to že ti tu spousta lidí mohlo podle modelu telefonu říct co vše mu s jednotkou 5P0862335 půjde a co ne, ale jak myslíš odborníku :P Taky nejsem odborník ale o Nokiích něco málo vím :prcprc: Pokud to je nějaká starší hlupka tak to bude OK ovšem se Symbianem už bude prekérka ;)

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Takže pokud jsem to správně pochopil, tato jednotka je jen pro Hlupáky ?

Poradí mi někdo jak spárovat na této jednotce Galaxy S ? Stačí jen volání bez seznamu.

Popřípadě jakou jednotku a kde a za kolik se dá koupit.

A jak povolím párování na palubáku nebo rádiu Audience, protože mi Bluetooth nic ke spárování

nenachází. pouze sousedovu sadu Nokia NK-7

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Důležitý je to 5P0862335 je třeba nakódovat u jednotky 77 v přizpůsobení Channel 133 - 1, Channel 134 - 0 kód pro spárování je 1234 a ten telefon je taky důležitej, pojem dva roky stará Nokie je o ničem :rolleyes: Nokií jsou tuny.

 

Edit: milhausek nepředbíhej :D

 

Ahoj,Mám jednotku 5P0862335 B, kodování stejné jako u té předchozí jednotky?

Odkaz ke komentáři

Jestli máš na mysli aktivaci BT tak jo.

 

Dnes jsem před kodováním zapnul BT na telefonu a hle Škoda-UHV ,takže BT již zapnuté(že jsem to neudělal dřív :angry:) ,tak jsem to spároval a funguje to bez problémů.Do jedné minuty načtené všechny kontakty a hovory.Odzkoušený hovory a také bez problémů.Spárovaný telefon Samsung GT-s5570(android).Pro kontrolu jsem zkontroloval kodovaní a to je přesně podle předchozího příspěvku.

Upraveno uživatelem Kri
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...