Přejít na obsah

závada na topení :-(


Guest Pavel28

Doporučené příspěvky

Zdravím, nevíte někdo co je to za závadu a jak ji odstranit. Když začnu topit začne to nepříjemně zavánět v autě, jako kdyby mi šla chladící kapalina topením a větrákama dovnitř auta :-( Dík.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zdravím, nechci zakládat nové téma, proto můj dotaz vložím sem. Na O I r.v. 2000-bez klima mi ze všech výdechů ventilace lítají kousky molitanu kterým jsou spojeny jednotlivé díly vedení ventilace. Kamkoliv sáhnu (klapky ofuků v palubce, vstup vzduchu pod předním oknem,.....všude visí kusy molitanu. Vše vždy odstraním, ale stále lítá, asi mě čeká rozborka topení, že? Nějaká rada jak na to? Díky

Odkaz ke komentáři

Ahoj, pravdepodobne te ceka rozborka cele palubky. Nevim jak je to presbe na O1, ale na Passatovi B4 mi to delalo taky. Po hledani na netu jsem zjistil, ze ty prepousteci klapky jsou z derovaneho plechu potazene molitanem, aby tesnili. Molitan se zacne po case rozpadat a leta ofukama.

 

Na te B4 to byla prace na vikend, strasneho m*dani, ale vysledek stoji za to. Kdyz bezi klima, v aute mrznu. Kdyz v zime zatopim, opravdu topim :-D

 

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
nechce, ale musím, to co z toho lítá je nechutné. taky musím sehnat nějaký podobný materiál, který tam dám. pro nic za nic to tam asi není

Ja jsem se s tim ne*ral :D Vyskubal jsem zbytky molitanu a na motorovy silikon jsem tam nalepil pozinkovane asi 0,3 plechy(pres to odlehceni) a jenom se dotesnili okraje. Akorat musi byt teplotne odolne lepidlo + to co budes lepit, je tam ten radiator...

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...