Přejít na obsah

Crake a SII, 103kW


Doporučené příspěvky

Toto tema jsem mel i na skodahome, ale dam ho i sem...

 

x-x-x-x-x

29.8.2011

 

Ahoj vsichni,

tak Vam chci predstavit moje "nove" vozitko... Po mnoha Fabiich vsech moznych i nemoznych typu, jsem presel na OII L&K 1,8TSI, ale vzhledem k memu najezdu a spotrebe jsem nakonec udelal zasadni zmenu... Dost kecu a tady je nejaky popis:

 

SUPERB II, ELEGANCE

2,0TDI, 103 kW

r.v. 12/2008

najeto 95000 km

 

vybava krom zakladniho elegance

- Sunset

- HF sada premium

- multifunkcni volant

- paket pro spatne cesty

- zadni bagy navic + predpinace

- parkovaci skritek co za me toci volantem alias parkpilot

 

No a to je asi vse... tak uvidime jak to bude drandit, ale prvni potrehy jsou, ze spotreba za prvnich 1000km je 6,2 coz je bomba...

 

x-x-x-x-x

 

Jinak od te doby co ho mam jsem mel uz i nehodu, resp. kolega mi zadek zkratil o 20cm, ale ted uz je supik zase fit a jezdi jako das :o)

post-219-0-68152200-1318411937_thumb.jpg

post-219-0-64660800-1318411963_thumb.jpg

post-219-0-27488400-1318411990_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tomas_ek: fotak mam, ale bezne ho s sebou nenosim... ted mam stupidni blackberry a cely ten pristroj je tragedie, takze fotky jsou to nejmensi zlo...

 

Jeste jsem zapomel dodat, mame za sebou dalsich 5000 km, ale se zimou nam trosku roste spotreba...sice to neni nic zavratneho, ale roste.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak v tuto chvili mame najeto necelych 110 tis km a naskytla se mi moznost zkusit i neco jineho - takze ted mam na testovani doma SII 2009, 1,8TSI s DSG.

 

Musim uznat, ze jezdeni s DSG je opravdu mooooc pekne a myslim, ze pristi auto jej bude mit take. V porovnani obou motoru musim konstatovat, ze 1,8 je mnohem tissi a kultivovanejsi, ale taky rozezranejsi oproti tomu co mam... Pri stejnem stylu jizdy je rozdil ve spotrebe cca 3 l/100 km a to je celkem dost a pote se nadrz stava dost vyraznym omezenim...

 

Tot zatim me postrehy...

 

Vsem preji krasne svatky!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

No jsou 2 varianty reseni - levnejsi - vyresi to flash jednotky nebo ta drazsi - vymena BSG a to bude asi rezba... No uvidime.

 

Ted mam nastesti auto nahradni - superb II s 1,4TSI 92kw. Az na tu spotrebu nemuzu motoru nic moc vytknout. Je az s podivem jak si ten motor s tim autem dokaze poradit...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...