Přejít na obsah

Vyhřev sedadel.


sm0g

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím,

řeším taky problém nefunkčího ohřevu sedaček na O1, relé cvaká pouze pro řidičovo sedadlo, pro spolujezdcovo ne, a to mám jedno společný dvojrelé. Nevíte někdo, jestli to dvojrelé je pouze sloučení dvou relátek do jednoho plastového obalu? Nebo je to skutečně fyzicky jedno relé, které ovládá obě sedačky? Abych ho nesháněl zbytečně...

Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj vim ze se to tu uz probiralo, ale i ja jako laik se pridam. Prestala me topit sedacka ridice. Me to nevadi ale manzelka je zimoumriva :-P a tak bych to vhtel pres leto nechat opraviz. Kdyz zapnu vyhrivani ridicovy tak to secvakne, ale nehreje. Spolujezdec hreje v pohode. Byl by v brne ci v blizkem okoli nejaky sikovny elektrikar ktery by na to koukl? Nevim jestli v servise by se hned nehnali do vymeny decek. Nebo laicka rada (krom prohazovani sedacek)? Muze byt rele spatny i kdyz cvaka? Diky :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

dravím, plánuji si dodělat výhřev sedaček do mé O1 2001, kabeláž mi má přijít v týdnu tak zatím studuji schéma a mám jednu nesrovnalost. 

Všude čtu, že propojení A20 (viz obrázek) přijde připojit na pojistku č.5, ale ve schématu žádná pojistka není. Mohl by mi to někdo osvětlit jak to tedy je?506626401_Snmekobrazovky(1).png.aef3f4674d1fcb599c85f87866097c72.png

A ještě jeden dotaz, odkud vzít spínaných 12V na zapojení pojistky č.44? Někde jsem se dočetl, že to jde vzít ze šroubů pod reléovým boxem...

Odkaz ke komentáři

A20 je svorka 15a, tzn připoj to na pojistku č. 5, jde na ní i stejně barevný drát

pojistka 44 nemá protikus, ten se buď natáhne od svorky 15 na spínačce nebo se napojí do svazku před pojistkovkou do stejné linie a barvy vodičů

Upraveno uživatelem Rolbař
oprava zapojení
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...