Přejít na obsah

Bluetooth


Doporučené příspěvky

Tak me docela sere ta BT jednotka.

Z Androidu to vubec nechce nacist kontakty a neni tam ani na to profil a to to ta jednotka umi.

"Blby" iPhone 3G, ktery umi podle spousty lidi na netu jenom audio a nic vic, natahne do jednotky vsechny kontakty perfektne a telefonuje pres BT perfetne.

Nejaka rada? Nebo si mam jako dalsi telefon koupit zase iPhone treba 4GS :-) ? Ale je sakra drahy.

 

Ahoj Lada

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

....Nejaka rada? Nebo si mam jako dalsi telefon koupit zase iPhone treba 4GS :-) ? Ale je sakra drahy....

 

Ahoj Láďo, možná blbá rada….

Já měl pokaždé telefon NOKIA, teď mám HTC Evo 3D a měl jsem strach, který popisuješ.

V autě mám jednotku II a bez problému vše funguje a připojuje se automaticky. Načetlo bezproblémově telefonní seznam. Akorát jsem to musel dělat na dvakrát.

Zkusil bych vymazat připojení v telefonu a znovu navázat spojení (v bluetooth viditelný všem!) a nakonec nezapomenout aktivovat automatické připojování.

Před koupí HTC mě polévalo, neboť všude jsem četl, že s Androidem je problém, ale je to bez problémů.

Tak doufám, že alespoň trochu rada.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Chtěl bych se zeptat, jsou nějaké značky tel. které se nezpárují s tím autem? Mám OII FL 2011 El. a nejde mi spárovat (mluví to , že to nemůže najít žádný tel. ke spárování).

Měl jsem Nokii N97 s tu to našlo hned .Teď mám Samsung Note, a ten to nějak nemůže vyhledat.

Odkaz ke komentáři

Ne neni .Jenom - viditelný , jméno zařízení, časový limit vzdálenosti a hledat zařízení.

 

Ale všiml jsem si , že se mi v tom nastavení ztratil název telefonu . Teď když jsem to procházel , tak si to z paměti načetlo to jméno(nezadával jsem ho) a po vypnutí BT, tam teď už zůstalo , tak to zítra vyzkouším znovu vyhledat v autě.Třeby to mohlo být tím.

Za kolik by se dala sehnat jednotka MDI pro USB na připojení Flash discu ? Kam se to vlastně zapojuje, vyznáš se v tom ?

Odkaz ke komentáři

Nebude :-) už to šlape. Sem se stím zas chvilku hrál a konečně si ho to našlo.Jenom jsem to zatím nepřesvědčil načíst tel.seznam.Z té nokie jsem ho tam měl načtený.Ale to asi ten Samsung nedokáže použít.

Ty jsi přes elektriku? Koupil jsem RS nárazník, ale ten prodávající mi k tomu nějak nedal kabeláž k těm parkovákům.Neměl bys k tomu přístup? Je tam jenom ten kabel co propujuje jednotlivá čidla, nebo ještě nějaké jiné dráty? Chtěl bych to tam všechno dát rovnou,abych ho pak nemusel znovu sundávat. Zadek tam mám původní, to bylo na autě z výroby. P.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o rok později...

Ahoj, nevíte někdo jak se dostat přes MaxiDot na nastavení Bluetooth, správu sprárovaných telefonů apod.?

Já v položce Telefon vidím jen Tel. seznam, Volaná čísla, Nepřij. hovory a Zpět... Žádné nastavení :(

 

OII FL r.v. 2010 GSM II, MF volant, Swing

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahoj

Může prosím někdo poradit. Mám samsung galxy SII a vše mi fungovalo bez problémů, telefon se sám pároval s columbusem, dokud jsem neaktualizoval verzi androjdu na telefonu.

Pak nějakou dobu jsem se snažil marně spárovat s telefonem a potom mi zmizelo i menu telefonu z columbuse.

Momentálně když zmáčknu tlačítko telefonu, jen to vypne zvuk. Telefon přes bluetooth připojim, ale jenom jednorázově a jenom zvuk.

V autorizovaném servisu mi řekli vadná řídící jednotka-12000Kč

Díky za každou radu.

Libor

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...