Přejít na obsah

Bluetooth


Doporučené příspěvky

Před hodinou, superbak98 napsal:

Zkus na mobilu nejdriv pustit nějakou písničku a pak by se ti to mělo dat zvolit.

Mám to tak u Superbu ze musím zajet do položky Média, mít připojený telefon (iPhone 6s), zapnout písničky a pak mi odšedne v pravo nahoře tlačítko Bluetooth.

taky Columbus tak zkus

Určitě zkusím díky :palec: 

 

Jinak verzi Columbusu jsem zjistil : 3T0035680G, HW Verse H03, SW Verse 5218 ale na krabičce od bt nic není :D

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...
V 27. 11. 2019 at 19:10, Bezďa napsal:

Ahoj. Mam prosbu. Mam Superba 2 a nemůžu sparovat telefon s autem. Auto muj telefon Huawej P8 najde,ale když to potvrdim tak me to pise,že je telefon nekompatibilni. Co s tím? Vyměnit BT jednotku?

 Cus, vyřešil jsi to nějak? Mám úplně stejný problém 

🙈

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Dobrý večer pánové, Mám také problém s maxidotem, koupil jsem nové radio isudar mns810, vyhodil originál a dal tam toto. Vše funguje skvěle. Signalizuje dveře, naftu prostě vše co má. Ale problém je v tom, že mám mobil spárovány s maxid a rádio též. Když chci volat jako by auto nevědělo přes co chci volat. Hovor to výročí jak radio tak mobil tak maxidot ale z repra nic nejde slyšet. Řeším to několik dní a marně. Když se připojím jen k rádiu, maxidot odpojime vše v pohodě. Jen nemůžu ovládat maxik.
dekuji za rady

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...