Jump to content

Kam zaparkovat v Praze

Recommended Posts

tak tam to je na denním pořádku. kamarádovi tam vymlátili na fordu okno, tak jsme museli do obchodáku pro igelit a izolepu, abychom dojeli D11... tak si tvůj kolumbus tady třeba někdo koupí z fora za pár kaček ;)

Edited by marekczek

Nebudu Vám tady radit kde parkovat ale řeknu kde neparkovat. Na placenym P+R na čerňáku u Hornbachu mě to stálo columbuse a starostí že bych se posral

Tak já tam parkoval už kolikrát, ale na tom neplaceným u obchoďáku a nikdy nic a to tam auto stálo třeba i den. Nebo přes noc.

• 2 months later...

chalani potrebujem strazene parkovisko v Praha 5 co najblizsie k ulici Plzenska,cena ma netrapi,ale potrebujem aby bolo maximalne strazene,viete o niecom? popripade u niekoho v garazi,na firme kde je straznik,cenu akceptujem,je to od 27.8.2014 do 29.8.2014 diky za rady

• 1 month later...

Nevím jestli trváš na placeném parkovišti, ale do osmi zaparkuješ prakticky všude (kromě samozřejmě zón - na C se to týká P1 a P2). Starousedlíci odjíždějí do práce a hlavní nával Středočechů přichází až po osmé...

• 6 months later...
  • 1 month later...

P+R je časově omezeno, kdy za dvacku to je jen pokud to tam nestojí myslím po 23h? Ale jinak je to dobrá možnost, kam upíchnout auto, když jede člověk na celý den do Prahy - jestli je to bezpečné je otázka, ale třeba to mini P+R v Ládví mi přijde ok, na Chodově bych se asi bál, tam se krade dost.

dostal jsem se zde až dnes, ale nechápu co vymýšlíš na Smíchově či Čerňáku, když jedeš na výstaviště do Holešovic, tak to nechej tam na P+R a máš klid

• 6 years later...
  • 5 weeks later...