Přejít na obsah

Nové znaky


Vasekk

Doporučené příspěvky

Dole v tabulce je videt ze si to objednali uz 2 cesi a jeden dokonce 2x po dvou kusech .. Treba je aspon jeden z nich tady na foru a poreferuje o tom co to je a jak to funguje ;) Docela by mě to zajímalo z čeho to je ale asi to bude plastový kolečko a na něm nalepený okřídlený šíp .. Je jisté že to není vyražené kovové logo ;)

Odkaz ke komentáři

je to hnus tyhle znaky, zagelovaná samolepka co vypadá hrozně, já koupil origo znaky na bazaru od @davcatuma a pohoda, řekl jsem mu, že chci na O2, poslal mi nové zalakované znaky (ani nevím z čeho :-)) ) a sedí to krásně, spokojenost ... na ali a ebay a podobných webech je toho hodně, co stojí za koupení, ale ty znaky rozhodně ne, bude to vypadat jako laciná pouťovka, ještě si dej na anténu liščí ocas a budeš to mít komplet :palec:

Odkaz ke komentáři

Já kupoval celou sadu nálepek defakto kvůli volantu, no nakonec sem to nalepil všude.
Na masce katastrofa do tejdne se zkrabatěla a začla se odlupovat
Na kufru to samý
Auto stojí celej den venku a to slunko ty nálepky nedávaj
Na volantu jakž takž ale už se taky začíná kroutit (furt to ale vypadá celkem slušně)
Na pokličkách je to ok tam kupodivu drží a nekroutí se je to nalepený defakto na rovný ploše.

Podle mě vyhozený peníze i když to stálo lehce přes kilo.

Na netu sem našel znak přední z Rapida a znak zadní z Fabie III každej za 180kč i s dph u firmy Autodíly Štancl
V pondělí to příjde nahodim na auto a bude klid

Odkaz ke komentáři

Ja mam tiez predny z Rapida a zadny z Fabky, kedze v tom case sa na OII nove znaky nerobili. Zadny pasuje ako rit na serbel a predny je trosku viac ohnuty. Nic som neohybal ani nevyrovnaval, len som zoskrabal tu povodnu pasku, naniesol mamuta, nalepil a na noc som ho natlacil na masku a nechal zaschnut. Drzi to fest uz stvrty rok :)

 

post-19535-0-05496400-1362949092_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...