Přejít na obsah

Škoda Octavia RS 1.8T


Ovosh

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

DEKO: určitě doporučuji. Je to tenhle http://www.hothatchshop.cz/skoda/octavia-1u-96-10/vyfuk/blueflame-catback-vyfuk-skoda-octavia-rs-1-8t-205.html

 

 

No stary vyfuk uz byl hodne spatny (puvodni origo vcelku) a nechtel jsem resit vymenu treba nekde na vylete na druhem konci republiky... Pri povolovani matek se spis nez matky povolili ty rezave spony a uchyty. Trubky byly jeste OK ale tlumice jsou KO...

post-17386-0-23021500-1334049096_thumb.jpg

post-17386-0-07840100-1334049103_thumb.jpg

post-17386-0-76976800-1334049111_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ovosh
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Deko, ty si dáváš na auto fajne věci a posíláš ostatní do Kelly?? To je na Ban :D

Ovosh: Změř průměr trubky a délku vlnovce a pošli mi SZ, něco vyberem. Od Kelly to neber. Teda pokud to nechceš dělat za chvilku znova a chceš aby to fungovalo. :pivo:

 

OK.. pomerim to a kdyztak se domluvime. Informativni cenu mi prosim posli do SZ.... dík....

 

Jeste mi poradil Ondero ze SH toto: http://www.skoda-dil...55-octavia.html

 

Prvni dil vyfuku mam jeste origo, takze prumer 55.... spis mi jde o tu delku toho vlnovce...

 

Do Kelly se mi moc nechce... v Opave moc prijemni zrovna nejsou...

 

Wtf a jakej je problem? Je z Ostravy a sam ten vlnovec mam 3 roky a stale v cajku. Ten samej mam taky na RS uz rok. Kelly nema jen srot dily a predstav si, ze tam je i feby apod., ale to nekteri nevidej :lool:

 

Deko, pry je uvnitr toho vlnovce nejaka profilovana (tvar harmoniky) trubka... ? :huh:

Odkaz ke komentáři

Ovosh: Neboj, třívrstvej bude, dělám u Tylla, takže ten vlnovec není problém. Jestli je to origo, tak by tam měl být 55x150, ale radši se mrkni, jistota je jistota.

 

Deko: Nechci se hádat, kvúli blbostem, dělal jsem v Autobenexu, takže sortiment Kelly znám dostatečně a i jejich cenovou politiku, ale to tu nechci rozebírat. Hodně jim sice pomohlo spojení s Elitem, ale stejně bych tam šel jen pro destilku. A ten vlnovec je komplet nerez, takže rok, nebo tři je pořád začátek, měl by vydržet kolem 8-10 let, jako original, podle toho jak se jezdí. A zrovna u Fabi nebo Valea, záleží na krabičce, taky se dělá v Polsku, pozor na to.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Tak zas trosku ozivim vlakno...

 

Auto najednou prestalo startovat a baterka odesla do vecnych lovist... V sobotu vecer jsem nenastartoval a v pondeli jsem potreboval jezdit... Takze v nedeli rano cesta do OV do Kelly, kde jsem koupil baterku Varta Silver Dinamic 63Ah 610 A.

 

Po dotazu na slevu clena OC mi z puvodni ceny 2615kc udelali cenu 2223kc :-)

post-17386-0-16845000-1349284821_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...