Přejít na obsah

škodíkuv švédský tank Volvo 850 tdi


škodik

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak po všech těch peripetiich mi doma skončilo Volvo 850 Tdi rv. 1996. Auto má dvouzonovou klimu a spoustu věcí v elektrice. Teď se spolu seznamujeme. Dojde na zaslepení EGR, a jiných drobností. První dojmy super hranatý prostorný auto a zvuk toho R je neskutečný :lool: Časem dodám víc fotek a info :)

post-504-0-65342600-1325183267_thumb.jpg

post-504-0-59604400-1325183293_thumb.jpg

post-504-0-30759400-1325183305_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

jj, to vím, tenkrát jsem tě doporučoval tomu klukovi právě přes kámoše co byl na volvo klubu :D a ted to mám doma. Až budu vědět co mám doma a v jakým stavu tak se stebou spojím a něco vymyslíme :D :palec: Rád tě zas budu otravovat celý dopoledne, jinak ti pak napíšu , budu potřebovat ty silikonový hadičky abych je tu taky vyměnil :D

Odkaz ke komentáři

Taky mě to netěšilo,ale octavia je v důsledku malý auto. Auto jsem měl sice v pořádku,ale tak jako každý tuning těžko prodejný. Škoda, že odešla ta veruna... To volvo sice není nejmladší ,ale musel jsem kkoupit jiný abych měl čím jezdit. Proto tato volba. Volvo není špatný. Lak má dokonce lepší než jsem měl na octě. Výbava skoro stejná a rokem taky. Jen u Volvo budu chtítít jen origo věci. Do budoucna budu bydlet v paneláku a auto bude stát na parkovišti. Koupit něco pěknýho tak ani nespím..... pokud se motor neposere jsem spokojen. JInak dneska jsem zkontroloval, že mám v autě výhřev motoru, takže musím jen koupit kabel co jsem k autu nedostal. Km nemá stočený a mám k němu komplet servisní historii z německa. Jen jeho krabicoidní tvar nemusí každému sedět. Rád bych třeba v budoucnu měl Superb II :lool: teď jsou ale důležitější věci, jako stěhování, přestavba bytu apod....a taky jsem si nechtěl půjčovat raketu.

 

Nějaké fotky co jsem udělal :-)

 

Foto album na rajčeti http://skodik13.rajce.idnes.cz/VOLVO_850_Tdi

post-504-0-46842000-1325598631_thumb.jpg

post-504-0-38027100-1325598646_thumb.jpg

post-504-0-17808000-1325598662_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

jj, bylo, ale to bych neuživil, co kluci píšou tak je to přes 10 litrů. Teď nakoupím nějaké věci na údržbu. Už mám sehnaný origo radio a jiné drobnosti, a když bude motor OK a našetřím něco tak pojedu k Funovi, nechci žádný extrém ,ale aby to trošku jelo :lool: ne že by to ted nejelo :lool:

Odkaz ke komentáři

dneska dorazily silikonové hadičky od Zdendy zvaného TDIFun a VIF,ještě dorazí nějaké drobnosti, takže o víkendu akce zaslepení a čištění sání atd... B) a podařilo se mi sehnat věci za super ceny,ale nebudem předbíhat....

post-504-0-71348600-1325793000_thumb.jpg

Upraveno uživatelem škodik
Odkaz ke komentáři

tak nakonec se zadařilo a a sehnal jsem nějaký drobnosti a myslím si , že za dobře. Takže jsem sehnal originální velurové koberce, radio s CD měničem a přední mlhovky s vypínačem. Radio už jsem vyměnil jen je šedý tak bych ho časem rád vyměnil za to černý s cd. Přední mlhovky jsou nevyrezlý a jak mi podadil člen kolina tak jsou i s držáčkem a vypínačem. Mám u něj ještě schovaný zadní nárazník.

post-504-0-76542700-1325953032_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

nevím , který z těch máš namysli, ale taky bych si tam vybral, ale bohužel. Snad začas, Co se mi líbí, je , že mám na vše natahanou elektriku, takže není problém nic dodělat. Prostě odděláš krytku a kouká na tebe konektor.... jinak si užívám toho prostoru vevnitř a zvuku toho 5-ti válce...

Odkaz ke komentáři

s diagnostikou u mýho je to složitější. Co jsem zjištoval tak různý klony nefungují a prý to chce origo nebo velmi kvalitní diagnostiku, jinak kabel je standart OBD. Nevím jak je to s novějšími typy...kamarád má vypsáno co kde máš naměřit, když to funguje správně a tak to řešil bez diagnostiky, jen při rozvodech je třeba TDI graf

Odkaz ke komentáři

jj, je to ono,na fotkách vypadal takový oničem. Jak jsem ho umyl tak super. Jinak jsem druhý majitel v ČR a dovezeno v lednu 2011 z DE. Dneska jsem koupil nový žhavičky NGK D-power tak jsem zvědavý na ten zázrak :lool: Chtěl bych dohnat co nejvíce origo výbavy a jen ten motor lehce poladit...uvidíme jak to dopadne :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...