Přejít na obsah

dodatečná montáž tempomatu -nefunguje


Doporučené příspěvky

ahoj mám octavii tour rv 2004 66kw tdi a koupil jsem páčku tempomatu ze superba do odmontování funkční (dle etky stejná jak na octavii) ještě ten starší typ kde je vypinač on off a zboku kolébka res. set z ustřihlím konektorem z 6 drátama a dodělával jsem kabeláž ,jen jsem sehnal návody na ten nový typ ,páčka kde je spínač off-on-res. a zboku jen tlač.set a ten je zapojen 5 vodiči zapojoval mě to bývalý automechanik škoda oživoval to vag a i kontrola všech spínaču na na vag ukazuje ok kontroloval i spínač plynu a spojky ten jsme dokonce dávali nový přesto nejede, prosím nemáte někdo starší návod na kabeláž k této páčce nebo jestli je mezi vama někdo kdo tu kabeláž má nebo prodává a poslal mě to zapojení ,určitě by jsme našli způsob jak bych to vyrovnaly nebo se revanžoval díky MILAN tel 777260978 stačila by napsat sms zavolal bych nazpět nebo na mfrolka@tiscali.cz

Odkaz ke komentáři
zapojení je stejné

 

není rozdíl mezi starou a novou

pokud máte všechny signály ve vagu tak to musí fungovat (spojku, brzdu, tlačítka spínače)

 

 

díky za odpověd signáli tam jsou ale zůstává nám jeden drát nezapojený a nejede nám to on už to vzdal nemáž ten návod ? ten nový má i jiné barvy drátů

Odkaz ke komentáři

ahoj díky za snahu mě pomoc jasně neumíme to on zapojojal jen jednou tempomat s dodanou kabeláží tak to nacvakal kam měl oživil a fungovalo , já ho přemluvil na tento a sehnal jsem jen schéma na TDI na 5 drátů a měl jsem pujčenou kabeláž z 1,8 a 2,0 benzín taky na 5 drátů (ale tam je zapojení přímo do jednotky ) proto hledáme co kam ,já tam mám v konektoru od tempomatu 1- /2 modrý /3čeveno- zlutý /4černo-žlutý /5 bílí/ 6modro černý 7černo-žlutý 7-/8-/9-/10-

4černo žlutý není zapojený

2,3,5,7 vedou na piny nevím teď kam musel bych to od toho mechanika zjistit má i to schéma u sebe

toto jem teď proměřoval já

a v těch nových bylo zapojeno napájení na 7 na modro černém který já mám na 6

Odkaz ke komentáři

10 pim konektor na páčce ----------------------------------konektor ve stěně

PIN 2----------------------------------------------------------na PIN 1

PIN 3----------------------------------------------------------na PIN 2

PIN 4 a 7 spojen---------------------------------------------na PIN 3

PIN 5 ---------------------------------------------------------na PIN 9

PIN 6---------------------napájení spínané plus

Odkaz ke komentáři

ahoj VAŠO díky za radu já jsem to včera nepochopil, konektor je stejně zapojený jen je tam přidaná ta 7 rozebral jsem si to sám vše zkontroloval bylo to v pořádku jen ta volná 7 a zapojil tu 7 ze 4 odzkoušel jízdou funguje díky napiš nebo zavolej co za to 777260978 ,nebo jestli potřebuješ něco ode mě www.elektro-sicistroje.cz nebo vyšit www.strojovevysivani.com tak sa si vyber milan

Odkaz ke komentáři

AHOJTE TEMPOMAT UŽ CHODÍ DÍKY VAŠOVI ,KDYBYCH SI DŘÍV NEŽ JSME SE DO TOHO PUSTILI PROČETL TYTO STRÁNKY A ZJISTIL ZA KOLIK TO VAŠA I SE ZÁRUKOU MONTUJE (I Z MATERIÁLEM 1600,-) UŠETŘIL BYCH SI TÝDENÍ JEZDĚNÍ Z ROZEBRANOU PALUBOVKOU A HODNĚ STAROSTÍ I BY TO VYŠLO LEVNĚJ , NĚKDY I PÁČKA TEMPOMATU OD KAMARÁDA ZA LITR SLIVOVICE MŮŽE PŘIJÍT DRÁŽ NEŽ OD TOHO KDO TOMU ROZUMÍ . VŠECHNY ZDRAVÍ MILAN

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

abych nenacinal nove vlakno zkusim zde.

mam dodelavany tempomat, vice nez rok bezel ok, ale minulej tejden z niceho nic, nic. podle vis3.0 sem na vagu nasel v diagnostice motoru adresu 006 kde ve tretim a ctvrtem okne maji bezet udaje o sepnuti ovladacich prvku. Ve ctvrtem okne vse ok vypnuti na pacce i zapnuti signalizovano, ale ve tretim okne misto dvojkove soustavy (tusim ma byt 5 pozic 0 a 1)na me sviti udaj 0.0% mam tedy hledat chybu v pacce nebo je chyba kdes ve me a nebo uplne jinde? pouzivam vag 4.09

Upraveno uživatelem buml
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravim. Mužete mě někdo poradit?Chtěl bych dodělat tempomat na O2 tak bych potřebova poradit jestli to vůbec jde.Někde jsem četl že to u nějakych O2 nejde.Mám rv 2005 1.9tdi 77kw.Dík za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
potřebuješ páčku a musí to podporovat tvoje podvolatnová jednotka - popřípadě vyměnit... u tvého roku výroby zřejmě dotáhnout jeden vodič od podvolantové jednotky do stěny..

Cau neviem ci sme sa pochopili ja nemam elektronicky plyn ale lanko a pytal som sa ci sa da prerobit origo packa aby fungovala ako s tou co predavaju k tomu tempomatu na lanko.Inak neviem ako si zistil aky mam rok vyroby ;)

Mam SLX 1.6 74kw 1999 Popripade co vsetko by sa muselo vymenit aby som to mal prestavane origo na el.plyn?-Vyhody,nevyhody,len tak orientacne by som chcel vediet.Dik :D

Odkaz ke komentáři
;) to bude první OI s podvolantovou jednotkou

 

 

Zdravim. Mužete mě někdo poradit?Chtěl bych dodělat tempomat na O2 tak bych potřebova poradit jestli to vůbec jde.Někde jsem četl že to u nějakych O2 nejde.Mám rv 2005 1.9tdi 77kw.Dík za případnou radu.

 

 

nedělej ze sebe blbce a přečti si na co se ptal... myslel jsem že jsi chytřejší!

Odkaz ke komentáři
Cau neviem ci sme sa pochopili ja nemam elektronicky plyn ale lanko a pytal som sa ci sa da prerobit origo packa aby fungovala ako s tou co predavaju k tomu tempomatu na lanko.Inak neviem ako si zistil aky mam rok vyroby ;)

Mam SLX 1.6 74kw 1999 Popripade co vsetko by sa muselo vymenit aby som to mal prestavane origo na el.plyn?-Vyhody,nevyhody,len tak orientacne by som chcel vediet.Dik :D

 

škrtící klapku a ŘJ mototru která to podporuje + nějaká kabeláž navíc

Odkaz ke komentáři
Zdravim. Mužete mě někdo poradit?Chtěl bych dodělat tempomat na O2 tak bych potřebova poradit jestli to vůbec jde.Někde jsem četl že to u nějakych O2 nejde.Mám rv 2005 1.9tdi 77kw.Dík za případnou radu.

 

 

nedělej ze sebe blbce a přečti si na co se ptal... myslel jsem že jsi chytřejší!

 

Milhausek pocuj,ten odkaz co som tam zavesil to je iba koli tomu tempomatu-ako sa vola a ako vypada!Neviem odkial si zistil ze sa pytam na O2 v sekcii O1 a este aj Vasovi taketo nieco napises -ze chytrejsi ;) :D Dik za tvoju radu inak,ale poradil si mi dost globalne ;) :D

Vaša,ak mozes ty dat nejaku radu,tak budem len rad,ak si to uz napr.montoval a hlavne ci by sa dalo origo packu prerobit aby fungovala ako co davaju k tomu tempomatu na lanko ;)Popripade co by to vsetko obnasalo.Teda ak ta to nebude obtazovat :D Podla prispevkov a ohlasov tu a na starom fore viem ze si na taketo veci MACHER! :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...