Přejít na obsah

Dveřní jednotka


Doporučené příspěvky

Ahoj všem.

Švagrovi na jeho OI přestali zamykat a fungovat stahování oken na PZ dveřích.

Dal to tedy elektrikářovi , který opravil v průchodce jeden zlomený drát , ale stále to nefugovalo.

Tak jsem se včera na to díval pomocí VAGu a PZ dveře vůbec nenavázali spojení.

Sundal jsem tapec a šel po jednotce dveří - tu jsem vycvakl z motůrku stahování a hle, co se nestalo vyteklo tak čtvrt litru vody z toho ven. Jednotka je celá zoxidovaná,takže to nejspíš bude ten problém.

 

A tak by mě zajímalo. Dá se ta jednotka koupit zvlášť , nebo pouze v celku s motůrkem stahovačky ?

Slyšel jsem již názor , že ta jednotka se musí měnit společně se zbylíma dveřma a komfortkou ? Je tomu tak ?

Nebo stačí tu novou jednotku nakodovat , dle toho zbytku ?

 

Děkuji všem za rady.

L.

Odkaz ke komentáři

Zdary, tohle sem řešil zhruba před půl rokem... Najednou se auto zamykalo jak chtělo a všechny okna se mi stahovaly a zase vytahovaly... Nevěděl sem si s tím rady :( Taky jsem měl stejný problém jako ty ;) Ta jednotka jde buď koupit a to je v celku mastný :( raději bych zvolil vrakoviště ;) já sem to našel na internetu co to prodával a i s motůrkem.. Vyšlo na 5OO kč ;) a fachá to jak má ;) Hlavně tam musíš dát tu jednotku se stejným číslem ;)

Odkaz ke komentáři

Navíc nikde nemáš zaručeno, že to bude po výměně zase na dlouhou dobu v pořádku. Mě se to stalo na dveřích u řidiče během jednoho roku dvakrát, takže pěkný ranec. Nevím, ale ve škoda-servisu říkali, že prý je ta spojka - konektor vodotěsný, a že to není možné, aby během tak krátké doby se to stalo znovu - při obou montážích jsem byl osobně, takže chyba technika vyloučena. Jinak jak to budeš měnit, možná to bude chtít vyměnit i piny v kabelovém svazku, u mě byly zelené jak brčál a skoro všechny byly uhnité.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Právě řeším to samé, sehnal jsem použitou jednotku, stejnou(ve staré byly KO piny) a problém furt stejný, VAG ani nenaváže spojení, tak jsem rozděl ten konektor na svazku co jde do jednotky a tam jsou uhnilé piny taky, jak to opravit tam? sehnat jiný konektor a přepájet kabely tzv. na hulváta :) měnit celý svazek se mi moc nechce... nebo se dají sehnat ty piny a vyměnit je? rozdělávání toho konektoru je teda pěkná piplačka ...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest DjDavid5522

Chci se zeptat, pokud mám jednotku stahovačky s číslem 104411-301 a mám vadnou řidičovu jednotku, můžu ji vyměnit za 104411-302, přičemž zbylé 3 nechám 104411-301? Bude to fungovat, nebo musím mít všechny 4 104411-302?

Děkuju

Jo bude to fungovat to je jedno jake čislo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdar chlapy, taky mě postihnul problém s vodou v dveřní řj. Bylo to po hodně prudkém dešti. Máte někdo tušení kudy to tam teče? Tolik vody tam přes ten konektor natýct nemohlo, to by museli být dveře plný vody. Chtěl bych tomu pro příště předejít. Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...