Přejít na obsah

Dotaz na výbavu OI


Sprite

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mám na vás několik dotazů týkajících se výbavy. Nechal jsem si ve škodovce vyjet výbavu, kterou mělo moje auto OI r.v.2000, m.r. 01 mít z výroby. Ale některé nechápu. Mohl by mi je někdo, pokud bude vědět, objasnit?

 

 

67 4E0 L SDH Odjištění víka zadní kapoty zvnějšku - to má některá OI i zevnitř??

 

 

110 8BN L HSW Hlavní světlomety-halogenové,pravostran.provoz - (znamená to, že tam nikdy nebyly xenony? - protože jinak mám jak ostřikovače světel, tak 5,5l nádobku ostřikovačů atd..a navíc byly světla při koupi jako nové, jako by je někdo právě vyměnil)

 

118 8NA L STK Bez kontroly funkce světel - to znamená co? Protože jak tlumená tak dálková světla mi na palubce zobrazuje kontrolka

 

 

72 4LA L BED Bez ovladačů - ??? Mám normálně na klíči DO

 

 

11 0KA L KAE Bez nálepek a emblému - mám na kufru normálně označení modelu a na blatnících taky označení. Co to tedy znamená??

 

 

137 9J0 L STA Bez silného zvukového zařízení a regul. intervalu tónu - ???

 

 

171 T8U I GMO 4-vál. vznětový motor 1,9l agr.038.G - To agr asi není typ motoru že? Protože o pár položek níže je psáno Kód mot.: ASV

 

 

Díky moc za objasnění ;)

Odkaz ke komentáři

ASV a AHF jsou 81kW motory AGR je 66kW

 

11 0KA L KAE Bez nálepek a emblému - mám na kufru normálně označení modelu a na blatnících taky označení.

Znamena ze to tam majitel co to auto kupoval nechtel,ja jsem taky nechtel oznaceni motorizace pri koupy,

 

Xenony se myslim zacaly davat uz koncem roku 2001 do vybav L@K o rok pozdeji do RS myslim takze to je dodelane, podivej se jesly mas nastaveni sklonu svetel, nebo jenom regulaci jasu

 

dalsi nevim :D

Odkaz ke komentáři

Tak kolega tady píše, že má r.v.2000 tudiž se xenony nedávaly! Jako druhá věc tady píšete, že máte rok výroby 2011, to je 10let co se to auto vybavovalo. Naši xenony mají origo, já dodělané. Za těch 10let mohlo z Boleslavi vyjet tisíce aut s xenonama a třeba švihadlama vpředu a manualni klimou, pač si lidi výbavu vybírali, takže nikde není řečeno, co musí být a ce nemusí. Už jsem viděl jak LaK tak RS s halogenama, vypadá to sice fuj, ale existuji. To, že tam jsou ostřiky taky nic neřeší. Byly i na halogenech a můžou tam být třeba po nějakém ťukanci a výměně nárazníku.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...