Přejít na obsah

C-max


jar_da

Doporučené příspěvky

jelikož s náma děti už moc jezdit nechtějí, tak nám stačí už něco menšího, na běžný ježdění slouží pořád ke spokojenosti Fábka, vybrali jsme po dlouhém boji (někteří vědí a prožívali ho se mnou  :palec: ), výsledek je C-max, 1,8 benzín atmosféra, 125k, nejvyšší výbava Titanium doplněná o zatmavení skel Privacy, hi-fi Sony, zásuvku 230V, bixeny, odnímatelné tažné Westfalia, dvojité zamykání, vyhřívané přední sklo s dešťákem, to je asi tak všechno, auto má dnes už klasický standart - všechny bagy, esp, dvouzónovku, komplet elektriku, výškově sedačky, bederní opěrky pro obě sedadla, zadní posuvná dělená samostatná sedadla, uložné schránky v podlaze, tempomat, ovládání rádia od volantu ..., chybí jen vyhřívání sedadel (u benzínu a látkových sedadel nepotřebuju) a parkovací senzory (byly drahé)

post-117-1251531273_thumb.jpg

post-117-1251531296_thumb.jpg

post-117-1251531324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

postupně jsem nacházel příjemné věci, jako je pomalé a tlumené otvírání schránek spolujezdce a u čelního skla, madel nade dveřmi, opravdu velké skryté schránky v podlaze vzadu, coming home a to tak, že se aktivuje ťuknutím světelné houkačky, osvětlení nástupního prostoru ...

post-117-1251531512_thumb.jpg

post-117-1251531540_thumb.jpg

post-117-1251531560_thumb.jpg

post-117-1251531584_thumb.jpg

post-117-1251531608_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

co mě ale dostává neustále, to je jízdní komfort, díky benzínu je slyšet jen hluk od pneumatik, podvozek je super a jeho limity jsou hodně daleko, naladění je do sportovna, ale ani při mých 17´´ kolech se nepřenášejí žádné rázy, v testech o podvozku psali v superlativech a musím jim dát za pravdu,

post-117-1251532009_thumb.jpg

post-117-1251532032_thumb.jpg

post-117-1251532055_thumb.jpg

post-117-1251532083_thumb.jpg

post-117-1251532446_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

interier se docela povedl, super po ruce je řadící páka, palubka má měkčené plasty, spodek je tvrdý, pod oknem je měkký plast a opěrka ve dveřích také - standart dnešní doby, zadní sedačky se dají posunout dozadu a smerem víc k sobě, podobně jako v roomsteru nebo yetim, ale tady je vychytávka, že nemusíte nechat pátou sedačku doma, ale dá se sklopit do kufru a tím ce ucpe díra mezi sedadly, po starnách posunutých sedaček taky nejsou díry, plast kufru na natvarován, aby k němu opěradla dojely a přitiskly se, Ford dodává origo držáky na kola, která se v pohodě přidělaji místo zadních sedadel

post-117-1251532762_thumb.jpg

post-117-1251532780_thumb.jpg

post-117-1251532798_thumb.jpg

post-117-1251533865_thumb.jpg

post-117-1251533882_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Jelikož jsem už najel okolo 5.000km, tak jsem vyměnil olej (dělám to tak u každého nového auta a žádný si ještě nestěžovalo  :palec: ), Ford má spešl olej 5W-30 se spešl Forďáckou normou, trochu jsem se obával ceny, když jsem začal zjišťovat u Aralu nebo Castrolu, nakonec je nejlevnější přímo Ford olej z náhradních dílů  -  1.000,- s dph za pět litrů oleje docela ujde, 170,- filtr a 290,- výměna.

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

Velká nádhera :lol:

 

když si vezmu jaká všechna auta byla ve hře, tak si myslím, že jsi neprohloupil a šel na to s rozumem jak s výběrem motoru, interiéru kol a barvy (tady jsem obzvláště rád, že zvítězila mnou preferovaná :palec: )

Byl jsem mile překvapen při prohlídce a ještě více velice kvalitním poslechem audia. Ještě někdy projížďku.

Prostřední Ford na skupinovce mě jízdně namlsal :huh: (to bude asi majitelovi voda na mlejn a bude se tu za chvíli vytahovat :huh: )

Odkaz ke komentáři

C-MAX byl take v mem vyberu, ale kufrove byl mensi nez to co jsem vzal a navic jsem chtel zustat u koncernu a hlavne chtel T :palec:

Jinak je fakt nadhernej, kola se musi uplne perfektne mit od prachu z desticek a bordelu :D :D

To co me zklamalo u Forda bylo to, ze kdyz tuknes, tak ne ze se ti naraznik vrati svou pruznosti, ale rozstipe se... Treba je tomu jinak, ale bylo to tak

Odkaz ke komentáři
Jardo: už se Ti ustálila ta spotřeba? Kolik máš ted? 7-7,5?

 

tak spotřeba je 7,4 průměrka, psal jsem to k Davonovi do tématu - Itálie, cesta tam průměrná rychlost 99 km/h, spotřeba 7,4 l, cesta zpět v ostrém tempu - průměrná rychlost 109 km/h, spotřeba 8,6 l, trasa 950 km Jaroměř - Peschiera a zpět

 

 

 

 

Příště ať vedle toho nemusim parkovat ;)

romane co tě fascinuje ?? Do FII dvě kola narvu taky ( stejně jako Jarda demontuju přední kolo a jdou tam sice na ležáka - ale vejdou se .))

si dej mezi plachtu, votrapo, bych tě chtěl vidět jak bys dovezl stan, lavice, gril a další, by jsi se musel odrážet ještě nohama  :loool: :P :) ,

 

 

ale bohužel tam narveš jen ty dvě kola  :P a musíš je do sebe zasunout jako puzle

 

 

Jardo, 2010 trosku do Kuga design, ale celkem se mi libi! Hlavne 1,6 se 180 kobylama ;)

tak novej c-max se mi líbí, pár detailů sice není podle mého (např trysky ostřikovačů a velká zadní světla), interiér je ještě otázka, doufám, že to nebude jako fiesta, snad zůstane podobný tomu mému, však ho má včetně výplní dveří současná Kuga

 

 

 

http://news.auto.cz/spy/spy-photos-ford-c-max.html

 

 

http://www.novinky.cz/auto/178155-prvni-fo...ovine-2010.html

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...