Přejít na obsah

Trippling


ermish

Doporučené příspěvky

TRIPPLING – jakékoliv auto

Trippling je navrhnutý jako přídavný modul, pomocí kterého je umožněná funkce „trojbloku“ směrových světel (blinkrů) při krátkém vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru pro starší modely vozidel, v kterých tato funkce ještě není. Výhoda modulu spočívá v jednoduché montáži a to zapojením k páčce směrovek.

 

Cena je 500 Kč a poštovné je zdarma

Platba na účet, nebo je možné osobní převzetí na trase: Třebíč-Brno-Vyškov-Prostějov-Olomouc-Šumperk-Jeseník

Pro komunikaci využijte prosím výhradně e-mail: ermish@seznam.cz

(komunikaci na fóru často nesleduji)

Montáž tripplingu

S tripplingem je dodáván podrobný popis zapojení tripplingu spolu s fotomanuálem provedeném na voze Škoda Octavia (r. v. 2002)

 

Popis funkce

Po vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru modul podrží signál na svém výstupu pro daný směr a dojde k vykonání tří (případně méně, nebo více) bliknutí. Pokud se v čas aktivního trojbliku v jednom směru vychýlí páčka do směru druhého, původní proces trojbliku se přeruší a přepne se na druhý směr. V případě, kdy se páčka vychýlila do aretace a počet bliknutí už přesáhl počet nastavených bliknutí trojbliku dojde po zrušení aretace (např. zatočením volantu) k okamžitému zhasnutí směrovek jako v podobě bez nainstalovaného modulu.

Trippling a počet bliků

Každý si může nastavit požadovaný počet bliků sám za pomoci malého šroubováku. Jde tak nastavit libovolný počet bliků, nebo v případě potřeby trippling nastavit na jeden blik a tím jej deaktivovat.

 

Trippling má i funkci zpožděné reakce

U některých automobilů se občas stane, že při návratu páčky blinkrů z aretované polohy se páčka nestihne zastavit a na krátkou dobu sepne druhou stranu blinkru. V takovémto případě by došlo k nežádoucí aktivaci tripplingu.

Napsali o tripplingu

Tomik81 Taky jsem si udělal radost a nejde než dát taky palec nahoru. Bezva funkčnost, snadná montáž no prostě SUPER. Díky...

RUDA 001 Tak jsem si udělal radost a koupil jsem zde Trippling. Musím dát palec nahoru a pochválit, že vše proběhlo v pořádku - dobrá komunikace, návod, předání, funkčnost. Tímto tedy děkuju. Ruda 001

wondraz už ho tam mam a parada..mužu doporučit

štein Tak jsem ten trippling pořídil a v pátek namontoval..100% spokojenost.

Musím Ermischovi smeknout poklonu, nejenže vše přišlo v pořádku, ale dodal kompletní návod a přidal ještě úpravu na zpožďovač, který jsem nakonec taky musel namontovat, neboť už páčku mám trochu vyběhanou... Prostě SUPER (teda zatím).. :-)

shockkk Zdar chlapi, za 500,- Kč super věc, řekl bych že nejlevnější. Funguje na 100%, zapojení nikterak složité i když jsem potřeboval trochu technické rady, které mi však Ermish velice rád i o víkendu poskytl. Nyní je zapojeno, funkční a spokojenost je na místě. Díky a rozhodně doporučuji :-) Honza

 

29423_Trippling_3.jpg

29423_DSC01584__1.jpg

 

 

keywords: trippling, komfortní blikání, trip, tři bliky, trippling octavia, blikačka, trojí zablikání blinkrů, komfortni blikani, tri bliky, blikacka, troji zablikani blinkru, co je to trippling, funkce tripplingum, tripling

post-19364-0-41021000-1337249293_thumb.jpg

post-19364-0-75328800-1337249298_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Sorry, ale to provedení je strašný. Co ten alobal, CYSY kabel... :(

 

 

 

Ahoj - je to vec, ktera je za plastama a nejde videt - takze pouziti silikonu je rozumnej pomer mezi cenou.

Pokud vsak bude nekdo chtit - nemam po domluve problem s umistenim do krabky. Nicmene na funkcnost to nema zadnej vliv! :-)

 

 

 

A kabelaz .... nevidime zadny technicky problem a alobal je pouze z duvodu odstineni ( kdyz by nekoho zase napadlo - umistovat to do tesne blizkosti radia )

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem ten trippling pořídil a v pátek namontoval..100% spokojenost.

Musím Ermischovi smeknout poklonu, nejenže vše přišlo v pořádku, ale dodal kompletní návod a přidal ještě úpravu na zpožďovač, který jsem nakonec taky musel namontovat, neboť už páčku mám trochu vyběhanou... Prostě SUPER (teda zatím).. :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdar chlapi, za 500,- Kč super věc, řekl bych že nejlevnější. Funguje na 100%, zapojení nikterak složité i když jsem potřeboval trochu technické rady, které mi však Ermish velice rád i o víkendu poskytl. Nyní je zapojeno, funkční a spokojenost je na místě. Díky a rozhodně doporučuji :-) Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

je podporováno bliknutí se zvukem spínaného relé? nebo triplipling spína jen elektronicky (paralelně k přerušovači)?

jde mi o toto: zakoupil jsem tento elektronický trippling odkaz

při zapnutí (ťuknutí do páčky blinkru),blinkry blikají ,ale není slyšet zvuk spínacího relé. Ani slyšet být nemůže, protože je připojen paralelně k spínači a tento trippling spíná elektronicky, nezávisle na orig.přerušovači.

Jak funguje tento tvůj výrobek?

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

neubránil jsem se pokušení a také jsem koupil tento trojblik :).

 

Uff, právě mám za sebou úspěšně dokončenou montáž. Vše funguje jak má. Byla to docela sranda. V autě byl dodělávaný alarm, takže jsem tam měl už svorky na kabelech blinkrů, takže jsem docela zápasil s místem a taky délkou kabelů. Navíc jsem měl měnič na napětí, takže mi tam chodilo místo 12 V jen 5 V :D. Nakonec jsem rozebral tapec nad pedálama, protáhl kabel z kostry a použil jsem ho tam jako - pol.

 

Pak už to byla hračka. Návod přehledný. Všechny problémy mi pomohl vyřešit Ermish na telefoně...

 

Zas o kousek lepší...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

je podporováno bliknutí se zvukem spínaného relé? nebo triplipling spína jen elektronicky (paralelně k přerušovači)?

jde mi o toto: zakoupil jsem tento elektronický trippling odkaz

při zapnutí (ťuknutí do páčky blinkru),blinkry blikají ,ale není slyšet zvuk spínacího relé. Ani slyšet být nemůže, protože je připojen paralelně k spínači a tento trippling spíná elektronicky, nezávisle na orig.přerušovači.

Jak funguje tento tvůj výrobek?

 

 

Vyuziva originalni prerusovac automobilu - zvuk bude slyset :)

Odkaz ke komentáři

No, tak jsem se s novým tripplingem trochu projel a zjistil jsem, že mám přece jen vychozenou pružinu, takže jsem taky dodělal zpoždění.

 

Díly na zpoždění jsem dostal při koupi tripplingu a vlastní instalace byla krátké konzultaci opravdu triviální :). Jen bacha na - pol na kondících. Na poprvé jsem měl přehozené póly (moje chyba)...

 

Rád bych poděkoval Ermishovi za cenově dostupnou super vychytávku...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Objednání a komunikace s výrobcem :D a prodejcem :D na výbornou (kéž by takhle probíhaly všechny obchody!!)

Dnes jsem se s tím popral a namontoval! Měl jsem již tady někým zmiňovaný problém s -pólem, ale s Ermisem po telefoně vyřešen a trippling funguje jak má! Ochotně poradil (ikdyž jsem ho nejspíš vytáhnul z postele) a byl ve spojení pro případ nějakého problému! Žádný další nenastal, takže můžu jen a jen doporučit! :lol:

Dííky ! :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj tripling jsem dnes namontoval. Trošku jsem tápal ohledně mínus polu a barevnému značení vodičů, ale vše se podařilo. možná by to chtělo nějaké blokové schéma pro ty co tomu trochu rozumí aby bylo vidět kam co jde a vede. Za něco kolem půl hodiny vše namontováno a funguje. Myslím že za ty prachy to je dost dobrý a doporučuji.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Trippling nainstalován, chybělo mi to po dlouhém ježdění s octulí 2 scout :) ve svojí jsem tuhle funkci blikání musel mět prostě taky.

 

Zapojení šlo v pohodě, jen jsem musel zavolat příteli na telefonu ohledně mínusu (z přerušovače mi to nešlo). Tak pod spínačkou byla matice, navedl jsem si gábl navíc a už to funguje jak má :palec:

 

jen mám na páčce (je nová, tak nechápu proč) asi slabší jedna strana, takže když se vrátí páčka z pravé strany, ťukne mi to levou :(

 

to se pořeší přiloženýmy kondíky a odpory. Na ty jsem si udělal malou DPS a strčil do kindervajca, nerad takové věci mívám navolno. Tak se těším až to bude funkční na 200%. Můžu doporučit :prcprc:

Odkaz ke komentáři

Par odpovedi :)

 

Snazil jsem se navod co nejvice rozepsat ( 1List=navod, 2Listy=Fotomanual, 1List=zpozdeni packy ) i pro ty, kteri se o elektroniku nezajimaji a udelat jej co nejjednodusi a diky tomu tam nechci davat jeste blokove schema a dalsi veci - pletlo by to :). Ale je to na domluve - mejlem klidne poslu.

 

 

Ohledne kostry - do roku 2003, pripadne po faceliftu se malikno zmenilo zapojeni, a tak je treba pouzit nejlepe kostrici bod, jak bylo doplneno v navodu :)

 

Packy - bohuzel toto je problem koncernu VW a nekde to dela :(. Tuto vadu jsem vsak odladil za ne a k tripplingu pridavam navod a potrebny material na osetreni teto vady.

 

 

 

///////////////

Aktualizace :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...