Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
ermish

Trippling

Recommended Posts

Zdravim chci se zeptat, musi se u toho odpojovat baterka nebo se to da zvladbout i s pripojenou baterkou? Nebo treba jen vytahnou nejakou pojistku? Diky :)

nemusíš odpojovat baterku ani žadnou pojistku jen nemít zaplej klíček při montaži jen při testu :palec:

Tak dnes jsem zapojil a super ( mám doma už asi od února, ale nebyl čas). Nepodařilo se mi sundat spodní kryt ( mám ESP, je tam navíc snímací kroužek), ale dal jsem to i tak. Díky a doporučuji!

Velmi negativní zkušenost s panem ermishem!!! Zaplaceno již 24.5.2016 a stále trippling nedorazil!!!!

Ahoj všem přidám sem svoji zkušenost. Tripling od Ermishe jsem koupil zaplatil a po pár dnech vyzvednul na poště. Komunikace s Ermishem bez problému, dokonce mi pomohl pořešit i jeden problémek se zapojením. Tripling mě překvapil že místo tří bliků dával pět. Naštěstí se to dá zregulovat dokonce pro každou stranu zvlášť.

Za mě naprostá spokojenost.

Jen tu hodím poznámečku že by se hodilo použít delší a někdy i možná tlustší dráty hlavně v tom tlustším svazku (stávající mají délku dostatečnou pro instalaci pokud si ji při sundávání bužírky několikrát zbytečně nechtěně nezkracujete i proti tomu by pomohl širší drátek, ale chápu že u tohohle provedení je připojení tlustších drátů někdy problém)

Ještě jednou díky a také doporučuji.

Ahoj všichni ,tak se podělím se svou zkušeností s trojblikem od Ermishe.... už je nainstalovaný a funguje jak má.... :)

takže díky Ermishovi :palec:

Musím Ermishovi poděkovat, nejen že jsem mu poslal nejdřív peníze bez adresy a on se sám ozval po 14 dnech kam to má poslat, ale bezva návod, který přišel nejdřív mailem, pak jeětě vytisknutej.. Ale i když jsem se u zapojovaní někde trochu zasek, hned pomohl po telefonu evidentně častý problém kutilů-montérů vyřešit. Vše funguje jak má. :palec: :palec:

Vypada to zatim ze triplingy sou v nedohlednu

Jak píše ermish v nadpisu, kontakt přes mail... ;-)

Zdravím ešte mas ten tripling ? Ak áno napíš mi na jerrytablet11@gmail.com

Ďakujem

Tak tripling už v aute a funguje ako má takže ďakujem a odporúčam ďalším ?

Je to už delší dobu, co jsem si jej kupoval a mohu všem jen doporučit, opravdu super věcička a dobře udělaná k tomu, ještě jednou děkan a dávám

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak píše ermish v nadpisu, kontakt přes mail... ;-)

Ha vid9s diky za upozorneni, to me nejak uniklo. Asi jak tady kazdej mesic daval dostupnost a odpovidal tak me to zmatlo. Diky a zkusim sem mu ozvat :)

Ozivim trochu tema, komunikace na vybornou, jeden zadrhel s kostrenim vyresen po telefonu(doporucim rovnou chytit — ne z prerusovace, ale z kostrici matice, napajet si delsi kabel a na konec dat ocko a to taky zapajet) :) vsem doporucuju! 10/10 :) jo a cena 500 oproti origo relatku s kabelazi za 1800... :) a tady si jeste muzete nastavit pocet bliknuti :)

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Som ďalší spokojný,

Naozaj funguje na 100% . Našiel som neaktualizovane fórum 5 rokov tak som skúsil napísať ermishovi a on mi to ochotne odoslal aj na Slovensko. Je to super vec hlavne na diaľnice, zvyšuje komfort z jazdy. Určite odporúčam.