Přejít na obsah

Cuvacia kamera


Doporučené příspěvky

Guest adostasik

Caute


Mam problem z parkovaciou kamerou a columbusom.


Namontoval som sii kameru do osvetlenia SPZ nakodoval som columbusa na to ze ma kameru bez navadzacich ciar.


Ked zaradim spiatocku obraz sa zobrazi a ide vsetko fajn ale po cca 20 minutach jazdy ked zaradim spiatocku obraz sa zobrazi len na par sekund a prepne sa naspat na radio aj ked mam dalej zaradenu spiatocku .


ide o columbusa 3TOO35 6806 a SW je tam 5274.


Tak sa chem spytat ci mi neviete poradit co treba dokodovat alebo ci treba prehrat SW ?


Dik za odpoved



Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...
  • o 6 měsíců později...

Ahojte, mam O2, kameru napojenu na cuvacie svetla. Kamera ide (síce s pásmi) až dokým nenaštartujem. Potom už len čierna obrazovka a skáče mi tam nejaký biely pás.....

 

Pochopil som správne, že tam treba dať nejaké relátko či rezistor 12V? môže byť takýto?

http://www.eshopbn.sk/led-auto-ziarovky-odpory-rezistory-led/638-rezistor-pre-led-ziarovku-12v5w-bal1ks.html

ako ho potom zapojiť? niekde som videl že ide na nulák aj na plus - nie som elektrikár - ani tomu nerozumiem, nechám si rád vysvetliť.

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj hosi jake pouzivate radio ke kamere ja jsem dal kameru a radio http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=32347&view=&hl=&fromsearch=1

Ale po tydnu jsem ho vracel nemelo rds na predvolbach a v hf se radily kontakty telefonu podle cisel ne podle jmena ...jinak na kameru bylo super ukazovalo carami i trajektorii zatoceni posle natoceni volantu

Jeste zvazuju pridat externi monitor jen pro kameru naklady minimalni ale vypadalo by to v aute blbe ...

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Prosim o radu, budu dodelavat high kameru, mam uplne vse, vcetne kamery, ale tu nemam kam dat, naivne jsem doufal, ze se prodava madlo s pripravou na kameru jako samostatny dil, ale to jsem opravdu nenasel, to se v pripade selhani mikrospinace musi menit i kamera?!:)

Staci mi jen cislo dilu nebo kam se podivat

Mam v ruce madlobz audi, ale to je jednak vetsi a jednak k nemu nemam protiplech, takze jestli kupovat jen plech nebo komlet spinac je skoro jedno.

Dekuji moc!

Odkaz ke komentáři

bola by tu este jedna moznost. Pouzit puzdro kamery z modelov VW napr. scirocco (3W0807210B+3W0807151).

Kamera nebude integrovana v madle, ale bude separe. To puzdro sa da u VW kupit aj osobitne .... a stoji vraj cca 5-6€ (negarantujem ze presne tato varianta, lebo vw ich ma viacej)

 

Odkaz ke komentáři

musíš koupit kameru včetně madla

Děkuju Rolbo, přesně toho jsem se bál, holt klasika s náhradními díly, v případě selhání mikrospínaše to musí být strašný překvapení pro majitele...

 

 

Děkuju, je to škoda, tohle je hodně levné řešení a i elegantní, jen u O2 na ní už není na středu místo a musel bych uhnout s jednou lampičkou SPZ.

 

Nakonec jsem vymyslel jiné řešení s větší přidanou hodnotou:) Ještě jednou děkuji!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...

Chlapáci, nevím, jestli to už někdo nedal, ale při procházení ,,číny,, našel jsem záležitost, kterou jsem sám řešil, problém,  kdy při klíčku v poloze ,,I,, kamera funguje a v poloze ,,II,, už kamera nefunguje, tak jsem náhodou našel tohle.... stojí to pár korun a neuvěřitelně to pomůže....

https://www.aliexpress.com/item/12V-DC-Car-Rearview-Camera-Power-Relay-Capacitor-Filter-Rectifier-Car-Rear-View-Camera-Connecter/32870867434.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.492f4c4d3E4h8R

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...