Přejít na obsah

Problém s elektrikou


TLukes

Doporučené příspěvky

Ahoj, pomalu ale jistě se mi začínají kumulovat problémy :wallbash:

 

1.Přestal svítit levý xenon. Předtím svítil trochu do fialova, tak jsem si myslel, že umřela výbojka, ale vag ukázal chybu 01346 - vedení k zapalovacímu modulu - signál mimo toleranci. Může se to ukázat i při prasklé výbojce nebo je problém v tom modulu?

 

2.Parkovací asistent - hodnoty 2.,3. a 4.čidla jsou pořád 0, 27, 0 cm. jenom u prvního se mění. Co může být v pr...?

Dá se aspoň vypnout ten pípák? (podařilo se mi ho akorát zeslabit)

 

3.po odpojení baterky nefunguje paměť el. sedačky. hýbat se s ní dá

 

4.po výměně budíků s "polodotem" 2,5g (1U0 920 820G) za maxidot 3g (tuším 1U0 920 841)hlásí poruchu brzdových světel.

předtím to fungovalo v poho.

 

Díky za pomoc :pivo:

Odkaz ke komentáři

Moduly zkusím prohodit.

Je možné aby umřely tři čidla najednou. Pískání se mi podařilo vypnout vytažením konektoru z řj.

Baterku jsem odpojoval už několikrát a paměť zůstala uložena. teď to nejde ani uložit.

to odkodování hlídání destiček nechápu, mě to hlásí praskou žárovku v brzdovkách (ikdyž všechno svítí a čidlo funguje)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak čidla už taky fungují. Stačilo je pořádně umýt.

Ale hlášení poruchy brzd.světel pořád blbne. Když připojím staré budíky tak vše funguje jak má. Vyndám žárovku tak hlásí, jinak ne. Zkusil jsem vytáhnout kablík z konektoru (modrý 19) ale hlásí to pořád. Jak to přesně funguje? Dokud vše svítí tak jde do budíků napětí a při prasknutí vlákna se přeruší a zahlásí závadu? Je možné že by v budících byla přerušená cestička?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...