Přejít na obsah

Typový list na Spider rs 17


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím vás chlapi!! Prosím vás...mám úplně stejný problém....a jsem na tohle totální analfabet! Tak prosím ještě jednou o podrobné vysvětlení! Mám OI (seriovku, diesel)a budu tam dávat spidery R17. Mohl byste mi někdo poradit, kde vzít typový list se kterým bych mohl zajít na technickou na základě kterého by mi vystavili potvrzení se kterým bych zašel na úřad a tam by mi to bez problému zapsali. Stáhl jsem ten výše uvedený typový list v němčině, ale myslím si, že s tím, když přijdu na technickou, tak s tím moc nepochodím. Nemáte PROSÍM někdo přesný typ kol, nebo v nejlepším typový list na jiné kola, se kterým když tam přijdu a na autě budu mít Spidery R17 tak mi to dají! PROSÍM MOC O RADU, JSTE MOJE POSLEDNÍ ZÁCHRANA!!!!!!! DÍÍÍÍÍKY MOOOCCC!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Lze opravdu na základě tohoto dokumentu zapsat 17tky spider do TP?? Jaký je postup stačí zajet na TP kde mi je potvrdí??

 

Jenom na základě TUV protokolu to nezapíšou, je potřeba typový list, který vydává výrobce/prodejce kol a který většinou odkazuje na ten TUV.

Protože prodejcem Spiderů je přímo Škodovka, a ta ty kola nepovoluje na jiné modely kromě RS, takže nelze získat typový pist přímo na Spidery.

Je potřeba to obejít - nechat si zapsat jiné liťáky o stejném rozměru a ET

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...
Guest MikiMiki

Ten TL treba dať podla mňa preložiť z DE do SK niekomu, kto ti dá na to úradné razítko, že si si to neprekladal doma v google.

Tak isto ako dávaš prekladať techničák ked dovlečieš auto z DE... Potom s tým preloženým TL treba zájsť na STK a s papierom od STK na okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, tam by mali vydať nejake schvalenie a potom zo všetkými potvrdeniami zájsť na dopravný inšpektorát, že môže vykonať zápis do čipového tech. ... teda Takto to idem skusit ja :) tak som zvedavý ako dopadnem...

 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...