Přejít na obsah

Parkovací senzory


delukas22

Doporučené příspěvky

ahoj mám problém s parkovacíma senzorama, nejdřív fungovali občas a teď nefungují vůbec. Teď když zařadím zpátečku tak to akorát zapíská ale na velkém rádiu se mi vůbec neoběví autíčko a ani mě senzory neupozorní na žádnou překážku, jediné co to udělá tak když ze zpátečky vyřazuju na neutrál tak mi na rádiu problikne autíčko, ale jinak vůbec nereagují. Nevíte někdo čím by to mohlo být. Předem děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Mám taky problém. Zařadím zpátečku, parkáč pípne. OK. I když za autem není žádná překážka, pípá nepravidelně, jakoby nahodile. Jakmile se přiblíží překážka, začne pípat normálně a je funkční. Když jsem zkoušel dát dlaň postupně k jednotlivým senzorům, všechny fungují normálně, tak jak mají.

Odkaz ke komentáři

S lakovaním by nemal byť problém, dorábal som už X parkasistentov, väčšinou bolo treba lakovať čidlá do správnej farby a nebol problém - 2x základ + 2x krycí lak.

Jedno čidlo sa mi ale v minulosti správalo presne tak, ako píše Holy. Diagnostika nehlásila závadu, ale pri meraní čidlo hlásilo náhodne vzdialenosti od 0 do 255. Vymenilo sa na záruku ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já mám problém s předními i zadními senzory, když zařadím zpátečku, tak to vůbec nepípne a kontrolka na tlačítku park. asistentu jen bliká.

Byl jsem před měsícem v jednom servisu na diagnostice a prý to nahlásilo špatné kódování (snad se nepletu).... nevěděl co to přesně znamená. Tak čekám na velký servis a dám to opravit najednou.

Kdyby přesto někdo věděl co to je, tak mi poraďte. Dík :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Prijed ve stredu na Brno sraz, domluv se s p2p at vezme diag a podivame se na to.

 

Díky Oláfku za nabídku, ale asi jsem ji prokaučukoval :-( Jsem teď v jednom kole a lítám do zahraničí, takže časově vůbec nevycházím, snad se bude konat ještě jiný sraz v Brně a já budu doma. :huh:

 

to milhausek: díky za radu, alespoň mám menší představu, co to může být... zkusil jsem to tady, ale je to těžké na dálku něco odhadovat.. chápu to ! :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahojte, taky mám problémy s parkovacím asistentem. Při řazení zpátečky jen blikne obrázek auta na rádiu a zmizne, ale nepípne. Senzory všechny krásně lupou. Dlouho nám zlobil zvuk vycházející z repráku někde zas uchem. Strašně chrčel. Nemohl odejít spíš ten repráček ? Je tam nějaký jiný na to nebo je to z rádia ?

 

Díky moc za help

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nechci zakládat nové téma tak to hodím sem.

 

Je normální, že pokud mám za autem překážku za pravým zadním rohem, tak mi to columbus ukazuje opačně? Viz obrázek:

 

post-52569-0-72253300-1470085210_thumb.jpg

 

Samozřejmě to přesně opačně funguje i na druhé straně.

 

Nebo je někde něco blbě nastaveno, nebo přehozeno. Přijde mi to dost nesmyslný.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, já mám podobný problém. Zařadím zpátečku na rádiu se mi nic neobjeví, nic nepípne a když vyřazuji tak taky jen problikne autíčko ale neukáže to žádnou překážku. A poslouchal jsem senzory a všechny cvakají a světla zpátečky svítí. Nemáte s tim někdo zkušenost? Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...