Přejít na obsah

vyfuk 1,8T 4x4


drake

Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Já jsem nyní namontoval tento výfuk a je to skvělý. Perfektně sedí, dokonce mají i sváry povrchově ošetřené a cena za komplet (druhý díl + koncový díl) včetně dopravy za 1600 Kč je bomba. Uvádějí životnost 3-4 roky, ale i kdyby vydržel jen dva roky, tak za ty peníze je to super. Doporučuji jako skvělou alternativu k předraženému originálu a navíc objednáváte z ČR a měl jsem výfuk do dvou dnů doma. https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily-komplety-a-sady/289--vyfuk-skoda-octavia-18i-turbo-20i-a-19tdi-4x4-2001-2004-montazni-sadakomplet.html

Odkaz ke komentáři
V 9. 5. 2019 at 12:49, Martin ASV napsal:

No nevím,mám origo 14let,640tis km a je jako nový.

Já mám necelých 300 a už byl několikrát vařený. Navíc když jsem ho sundal, našel jsem začínající díru na horní části, kam není vidět. Asi záleží na tom, kde se s tím jezdí, jak moc solej atd, atd. Taky jsem slyšel, že někomu vydrží 10 let, někomu 12, někomu 8. Je to zkrátka jak komu a jak kde. Vzhledem k tomu, že nepředpokládám, že tohle auto budu mít dalších 10 let, byla náhrada za originál za tuhle cenu jasnou volbou. A i kdyby ne... tak kdybych koupil za 10 let 3x střední a koncový díl v náhradě, jsem celkově na polovině ceny za pouhý jeden koncový díl v originálu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

kúpil som koncový diel na edex.com.pl S dovozom na SK nebol problém. Akurát len to že chceli platbu predom na účet. 36,-€ za kocový diel a 15,-€ za poštovné. Keďže celá komunikácia prebehla cez email, zaplatil som. Výfuk prišiel do 4 pracovných dní. Sedí ako uliaty :-)  . . . akurát že po namontovaní sme zistili že je deravý aj stredový tlmič 😞 deravý je zhora, nebolo vidieť. no nič, už je objednaný aj stredový diel....takže edex.com.pl odporúčam.....foto pre motiváciu 😄

IMG_20191003_154318.jpg

IMG_20191003_154324.jpg

IMG_20191003_154328.jpg

IMG_20191003_154308.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To jsem na tom podobně. Jen tam ještě mám jedno koleno a díru nad nimi tak poloviční. R.v. 2001 116tkm. Pablo790 sem dával na jaře odkaz https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily-komplety-a-sady/289--vyfuk-skoda-octavia-18i-turbo-20i-a-19tdi-4x4-2001-2004-montazni-sadakomplet.html Cena i s dopravou 1600kč je super jen nevím jestli je to kombi nebo sedan nafta nebo benzín. Kontaktoval jsem jeho do SZ i prodejce kt. je v CZ, ale zatím bez odpovědí. Nevíte jsou tam rozdíly nebo ne ? Co jsem nšel na netu nebo se doptal u známých mechaniků každý tvrdí něco jiného. A mám v tom akorát chaos. Poraďte někdo prosím než do něčeho půjdu díky moc.

_MG_4416.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...