Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
swistik

Padajici ručičky na budíkách (O1)

Recommended Posts

Řešil jsem problém s tachometrem. Už jsem myslel na budíky, ale nakonec byl problém viz. odkaz. Díky za toto forum. Třeba to někomu pomůže. 

Jsem rád,že to pomohlo. V těch svazkách se to prodírá,né jen pod baterií ale v celém motorovém prostoru.

Proto než založíte téma,projděte všechny tyto svazky,většinou je to tam.

Tak už došlo i na mě, po 20ti letech provozu začínají padat ručičky.Najde se někdo šikovný Kladno a okolo? Dojedu Praha,Beroun.....  Díky. 

před 5 hodinami, Martin ASV napsal:

608230303 Třebotov , možná i 777656561 u Řevničova a nebo 603716270 Kladno.

Dík,zkusím to Kladno.

Zdravím chlapi. Mám Oktávku r.v. 2011 facelift 2.0 Tdi 103 kw CR a mám problém né se všemi ručičkami, ale jen palivoměr. Při nastartování naskočí (aspoň vidím, kolik mám nafty v nádrži), po chvíli však spadne a neukazuje. Občas se však stane, že když někde zastavím, znova nastartuji ručička ukazuje normálně. Většinou však po chvíli spadne a zkrátka neukazuje. 

Má prosím někdo zkušenost, případně tuší, co to způsobuje? Díky moc za zprávy. 

Honza. 

Vyzkoušel bych plovák jestli náhodou není něco s ním. Potom udělat test budíků/akčních členů. Kdyby to bylo fajn, tak asi vyměnit motorek. 

jsem ze severu čech. nahoře u hranic, kousek od Děčína. Do Prahy jezdím, ale vždy jen pracovně na otočku. Raději bych řešil někde tady poblíž. Ale děkuji za možnost. Kdybych nikoho nesehnal, kdo mi to pomůže řešit, hodím nejspíš do servisu, ať si s tím lámou hlavu tam.

Ten plovák je to same, co píšu. Pro mě je toto španělská vesnice. Nejsem žádný mechanik. Ani nevím, kde bych ho hledal. Spíš mě šlo o to, jestli tady nenajdu někoho, kdo řešil to samé, aby mi pomohl konkrétně, kam sáhnout nebo jak vyřešit.

Jinak ale zatím moc děkuji za Váš čas chlapi a snahu pomoct. 

Honza.