Přejít na obsah

Sklopenie zrkadla pri zaradeni spiatocky


Doporučené příspěvky

Tak je zvláštní, že ti to nefunguje. Ten můj motorek je ze superba a má obrácené řízení. To jsem ještě dnes porovnával. Proto to nefunguje. Ale tobě by to makat mělo. Když jej máš v autě, tak ti to pokaždé při couvání vyklopí zrcátko jinam?

Upraveno uživatelem michal55
Odkaz ke komentáři

Zrejme to spatne popisuji,omlouvam se.
Pri zarazeni zpatecky,mi to naklopi zrcatko na obrubnik tak,jak jsem si to nastavil. Ale v podstate je to obracene. Protoze nastaveni mi funguje jako Tobe. Cili jinak jedou pozice,oproti nastavovani knoflikem(jak to popisujes,na knofliku davam dolu,ale zrcatko jede doleva,apod.Presne nepopisu,nejsem u auta)
I kdyz jsem napojil zrcatko dle puvodneho motorku a zbytek dle schematu,tak to blblo uplne a pri zarazeni zpatecky se zrcatko tocilo do nebes. A ani nacteni novy polohy nepomohlo.

Odesláno z mého SM-T720 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

To mi delalo,kdyz jsem spatne zapojil PIN 6. Ale delalo mi to hned,ne po case,jako Tobe. Mozna by pomohlo vyseretovat index,jednotku,ale vubec netusim,jak se to dela. Ja to mel i odpojeny od elektriky,jestli to nanecte puvodni hodnoty. Ale stejne si to pamatovalo posledni nastaveni.
I tak mi ovladani zrcatka blbne-viz vyse komentare.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...