Přejít na obsah

Sklopenie zrkadla pri zaradeni spiatocky


Doporučené příspěvky

Dá sa to, aj keď auto nemá el. sedačky! Stačí vymeniť pravé spätné zrkadlo za zrkadlo s pamäťou, prikódovať v PP dverovej jednotke el. sedačky, povoliť v BCM sklopenie skla pri zaradení spiatočky a je to :palec: Len je problém zohnať za rozumnú cenu pravé spätné zrkadlo s pamäťou :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Tak a mam v tom bordel... mam pred fl O II nre fl zrcatka z L&K sklapeni mi jde ale pri zpatecce se prave zrcatko neskopi. Myslim ze rolbar rekl ze je to podmineno elektrickymi sedackami... Jak Igore poznam ze mam zrcatka s pameti... Jinak jsem hledal i v BSG i ve dvernich jednotkach nejaky bajtik na nastaveni a nec jsem nenasel . Jak to teda je ...

PS> samozrejme jsem menil i dverni jednotky.. cisla muzu dodat...

Odkaz ke komentáři

tak jestli máš zrcadla z LaK, tak by nějakou paměť mít měli, protože tak se sklápěly při zpátečce vždy,

já řeším podobné, mám sklopné zrcátka na čudlík, ale nejdou dálkou po zamknutí, biggrin.gif a pravé se mi sklopí při zpátečce,

to je galimatyáš lol.gif,

jednotka dveří řidiče je 5K0 959 701 J, spolujezdce 5K0 959 702 J

Odkaz ke komentáři

Cisla nemam u sebe ale jak pujdu k autu nactu to a dam sem... problem je ... existuji na O II prave zrcatko ktere se sklopi pri zarazene spatecce i kdyz nemam elektricke sedacky???

 

podle toho co psal Igor,

tak tato vazba - el. sedačka a sklopné zrcátko se dávalo k sobě jako výbava a jinak to nešlo nakonfigurovat, ale Igor psal, že to sklopení je vlastnost zrcátka, tzn., že zrcátko LaK by takové mělo být, protože LaK tuhle výbavu mělo standard

 

az se priste fido potkame precteme moje dverni jednotky, neco se mi mota ze bylo potreba mit ovladac zrcatek na poloze P pri zarazeni zpatecky

 

jj, musí být na P, u G6 je to taky tak

 

 

 

Odkaz ke komentáři

u LaK je sklopné zrcátko s pamětí vázáno na el. sedačku, ta si pamatuje polohu zrcátka a jen říká jednotce jak a kam podle paměti nastavit. Sklopení je vypočítáno podle polohy z které zrcátko začne rolovt dolů, původní pozice je v paměti. Takže pokud s epoužije zrcátko z LaK a dveřní jendotky LaK nic to nevyřeší, potřebuej to i sedačku. U GVI je v dveřní jednotce uložená poloha zrcátka a zrcátko ej použito to, které se používá i pro paměť.

Odkaz ke komentáři

jjjj konecne jsem to pochopil... dik ona ta pamet jak pise igor je jenom 2x potak v zrcatku (v tom kloboucku) co naklapi zrcatko...

 

To znamena pro Ondru... dverni jednotky co podporuji sklapeni s koncovkou 1T0959702N a 1T0959701N

a v komfortu povolit sklapeni zrcatka pri couvani... Jeste ale nevim jak s kabelazi kolik se toho bude muset dotahnout do dveri nebo az k sedadlum... to jsem zatim nezkoumal...

 

PS: dotaz pro rolbare...

 

co je 4096 naklapeni zrcatek nainstalovany mr 2008+ (asi klasicke sklapeni zrcatek....)

a 131172 start\stop funkce nainstalovany mr 2010 +... ??????

Bez názvu.JPG

Odkaz ke komentáři

Tak a ted babo rad... Predelal jsem jsem petna zrcatka z fl na MR 08 pred fl... Rolbar a vsichni tvrdite ze sklapeni na fl O II funguje jenom s elektrickyma sedackama ze pri je v el. sedackach zapsana poloha zpetneho zrcatka pri couvani aby se vratilo na stejne misto... Myslel jsem si ze je to bozi pravda a nemel jsem duvod toto tvrzeni :rolleyes: nejak vyvracet. Ale co se dneska nestalo. Pro couvani se mi sklopilo prave zpetne zrcatko a po rozjeti dopredu se vratilo do puvodni pozice. Cumel jsem na to jako puk. Pro potvrzeni jsem to natocil. Je to natocene hodne zblizka ale z dalky (z mista ridice) krasne vidim na kolo pro zpatecce.... Vysvetli mi to nekdo pls... Rolba nebo Igor...

Jo poloha prepinace byla v poloze R... V poloze O nebo L se zrcatko ani jedno nesklopi...

Odkaz ke komentáři

Mne sa nezdá, že by to bola vlastnosť dverovej jednotky v tom Golfe. Mal som možnosť preliezť dva G6, jeden bol Trendline bez naklopenia zrkadla a druhý Highline s naklopením zrkadla z výroby. Obe autá mali rovnaké dverové jednotky, akurát ten Highline mal dokódované v PP jednotke el. sedačky. Keď som to zrušil z kódovania, zrkadlo sa pri spiatočke nenaklápalo, takisto keď som to vypol v BCM. Keď som do toho Trendline dokódoval naklopenie v BCM aj el. sedačky v PP dverovej jednotke, tak sa zrkadlo pri spiatočke nenaklopilo.

Z tohto teda dedukujem, že musí byť rozdiel jedine v zrkadle. Pozriem ešte schémy, ako je to tam...

Odkaz ke komentáři

Igore ale ja mam Skoda Octavia II MR 08.... Dverni jednotky mam z O II MR 09 L&K... cisla jsem daval par radek pred tim... Co jsem se koukal do schematek na MR 08 A 09 je rozdil jenom v zrcatku (samo i dvernich jednotkac) kde je na MR 09 zpetna vazba (2x potenciometr) ktera zabezpecuje ze se zrcatko vrati na svoji puvodni polohu.... U mne je to trochu divne... Ne ze bby jsem nebyl rad ze to sklapy...

Kodovani mam klasicke jedine co jsem dokodoval je ze mam elektricke sedacky ( co samo nemam)... Jedina podminka je aby byl prepinac sklapeni v poloze R. Jinde to nefunguje... Zrcatko je schopno si zapamatovat jakoukoliv polohu. Zapamatovani se dela pri zpatecce. No nic

pro mne zaver.... Nemusi byt elektricke sedacky aby fungovalo zklapeni pri zpatecce.... zalezi to na dvernich jednotkach a zrcatkach...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...