Přejít na obsah

Poruchy a problémy


Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Takze asi 1. problem a rekl bych ze velmi BRZY!!!

 

Zajimalo by mne, co muze byt za pricinu u 6 mesicu stareho auta, nejeto 5000km. 1. rychl. stupen tahne normalne, 2. rychl. stupen tahne take normalne a zaradim 3. kolem 2000ot., turbo sepne, je citit tak 2 vteriny a pote tah jde dolu az mam nohu na podlaze a jede to rucicka otacek jede pomalinku nahoru, na 4. to dela to same, pri dosazeni cca 80 a zarazeni 5. to zase chvillku tahne a pak to spadne... doufam, ze to neni to, co si myslim... Byl jsem to ted zkusit a studeny to zase normalne tahlo, parkrat zaskubalo na 3.

Uz vidim jak jsem zase koupil nejakej bastl... Jako Octavka

Odkaz ke komentáři

Tak to jeste vice zamotam. Od rana najeto 70km po Praze a nepostrehl jsem ani jednou to, o cem zde pisi... Vsechno funguje, auto tahne normalne ani jeden skubanec, vypadek, nic... Ja osobne jsem velmi rad, ale ted mi to jeste vice lezi v hlave!! Zatim to necham, pokud se to objevi znovu, dam to umelcum :)

Odkaz ke komentáři
Tak to jeste vice zamotam. Od rana najeto 70km po Praze a nepostrehl jsem ani jednou to, o cem zde pisi... Vsechno funguje, auto tahne normalne ani jeden skubanec, vypadek, nic... Ja osobne jsem velmi rad, ale ted mi to jeste vice lezi v hlave!! Zatim to necham, pokud se to objevi znovu, dam to umelcum ;)

Máš holt náladové auta jako já, tyhle závady jsou nejhorší - jak to chvíli blbne pak zase jede normálně, mechanik ti řekne desítku součástek které to mohou způsobovat, by se jeden zcvokl. :palec: ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak dnes cestou do prace po 10ti km jizdy pri padani snehu (stejne jako minule) naprosto stejna situace. Na dvojku plny tah, na 3 a vyse jen nekolik sekund sepnuti turba, potom upadek... Stavoval jsem se pro neco u dealera, tak mu to rikam a pry to je to nejhorsi, kdyz to dela jen nekdy, ze se to blbe hleda... Coz me moc neprekvapil! Fakt me to zacina srat!!!! Najeto 5800

Odkaz ke komentáři

Je to shodny motor se Supem II - 92kW... Nevim, oficialne v servisu jsem s tim jeste nebyl, dnes 150km a ani jednou se to nestalo. Mechanik z rodiny rikal, ze toto stejne se mu projevovalo na Octe, taky jen nekdy, potom casteji a nakonec odesla vaha vzduchu, ale mel najeto 90000 a ne 15x mene...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj, tak mám taky jednu závadičku. :) Při startu asi tak dvě sekundy, ať při teplém či studeném motoru a ne pokaždé, něco zadrčelo v motoru. Nějakou dobu jsem to sledoval a pro klid v duši jsem raději zajel do servisu. Tam mi řekli, že si to nechají do druhého dne, aby se jim to klepání (drnčení) projevilo. Prý se to zrovna neprojevilo. Ale že prý to je nejspíš mazáním a budou měnit nějakou vačku v motoru, které zlobí jak v 1,2TSI, tak v 1,4TSI a že je nějaká nová vačka, co už tento problém nedělá. Jinak říkali, že častá závada na 1,2TSI je, že se písty potkají. :lol: Paráda, snad jsem přijel včas. Mám najeto 16500 km, auto má necelé 2 roky, co je sotva zajetý motor. Naštěstí vše hrazeno garančkou.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Ahoj, tak mám taky jednu závadičku. :) Při startu asi tak dvě sekundy, ať při teplém či studeném motoru a ne pokaždé, něco zadrčelo v motoru. Nějakou dobu jsem to sledoval a pro klid v duši jsem raději zajel do servisu. Tam mi řekli, že si to nechají do druhého dne, aby se jim to klepání (drnčení) projevilo. Prý se to zrovna neprojevilo. Ale že prý to je nejspíš mazáním a budou měnit nějakou vačku v motoru, které zlobí jak v 1,2TSI, tak v 1,4TSI a že je nějaká nová vačka, co už tento problém nedělá. Jinak říkali, že častá závada na 1,2TSI je, že se písty potkají. :lol: Paráda, snad jsem přijel včas. Mám najeto 16500 km, auto má necelé 2 roky, co je sotva zajetý motor. Naštěstí vše hrazeno garančkou.

Aby to nakonec nebylo tohle http://www.auto.cz/problem-u-motoru-1-4-tsi-vytahany-rozvodovy-retez-65864

Odkaz ke komentáři

ja som mal presne taký problém ... auto raz ťahalo raz nie ... a problem bol vo vzduchovom filtri (podotýkam auto som kúpil nové a problém sa vyskytol asi pri cca 6 alebo 8000km) ... tesnenie filtra už od výroby nedosadalo zvnútra na hrdlo airboxu a motor sal bordel ... turbo bolo zadžubané od prachu a pod. ... filter sa vymenil problém zmizol ... ALE ... teraz mám 22 000km a prednedávnom sa zasa ten istý problém objavil znovu ... znova do servisu a odpoveď zo škodovky - vadný blow off ventil (alebo ako ho nazvať) ... tá čierna súčiastka hore na turbe do ktorej ide konektor, prichytená troma skrutkami ... potom som najazdil už asi cca 1000km a zatial sa problem nevyskytol, tak som zvedavý dokedy ... mali sme ešte podozrenie na wastegate ale ktohovie...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

No tak tohle pozuruji ja... Takze to jdu resit, autu budou 3 koncem cervna, tak bych mohl stihnout opravu hrazenou dovozcem, ci kdo to hradi...

 

Ahoj

Dostal jsem z autorizovaného servisu odpověď ohledně problémového řetězu.

 

"V suočasné době není od ŠKODA-AUTO žádné TPI ani D.A. na klepání z rozvodů která by se týkala rozvodového řetězu,je pouze TPI na přestavovač vačkové hřídele."

post-5958-0-95820900-1335526297_thumb.png

Což mi také provedli a klepání přestalo. Tak snad to nebude tak uplně odvěci. Určitě děj vědět, co ti zjistili.

Odkaz ke komentáři

Na mojej Octavii 1.4 TSi sa tiež objavilo rachotenie rozvodovej retaze pri studenom štarte.Auto mám 3 roky a najazdené 33800 km.Takže sa potvrdzuje fáma o vadných rozvodových retaziach pri motoroch TSi.Som sklamaný z prístupu zástupcov predajcu Skoda-auto na Slovensku,ktoré odmietlo hradiť výdavky na opravu resp.výmenu rozvodov na mojom aute.Ešte,že páni v servise Moris Košice majú dobré vztahy so Škodou Mladá Boleslav a vybavili mi aspoň zľavu na material - 70 percent.Aj po tejto zlave ma bude oprava stáť 450 eur.Inak by ma oprava stal cca 950 eur.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...