Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jo, jen ještě nejsou hotové - chybí elektřina, podlaha, omítky atd.. Je to v podstatě pouze hrubá stavba :(

 

Jj, jsem stále na zimních - jednak dojíždím a druhak na auto není vůbec čas.. Uvidím, jestli přezuji aspoň na sraz nebo se na to vykašlu.. Letos ode mě detailing nečekejte :)))

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dnes vyměněn olej, trošku jsem přejížděl, ale bohužel nestíhám :((( 395673km.. A taky zámek zadních dveří a zítra ještě půjde na výměnu vzpěra na motoru.. Jinak čepy, silentbloky prý všechny OK..

 

Oktulka prostě jen slouží :(

 

Vlastně na srazu v Žamberku dostala dvojitou podlahu kufru :D

DSC_2975.jpg

DSC_2990.jpg

DSC_3039.jpg

DSC_3045.jpg

DSC_3061.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Co jsem se dočetl, tak leda tempomat pak trošku cuká s autem občas na dálnici, když najedeš na místo, kde se jede z kopce... ale jinak budu taky dávat jednohmotu. A taky je s dvouhmotou komfortní řazení, rozjíždění ... zas jak kdo, na 6ti kvalt se to nedoporučuje, ale na 5gang v pohodě, klidně to tam dej :)

Odkaz ke komentáři

Za ty peníze bych vůbec neváhal ;) nic zničujícího oproti dvouhmotě to není a vydrží víc než dvouhmota. Navíc například do AGR 66kw se jednohmota montovala v sérii, do ATD 74kw taky ;) sám mám v O1 jednohmotu z O2 1.6TDI CR 77kw a pohoda, jezdím jí už pár let a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...