Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

Nevěřil jsem vlastním očím.. Nejdřív jsem sháněl nové dveře, ale po zjištění, co jsou lidé schopni vydávat za top stav, jsem se zajel zeptat sem a bylo rozhodnuto... Za tyhle dveře na fotkách chtěl týpek 4800kč!!! Že prý jsou tam občas někde lehké škrábance.. Je to víc dveří, měl tam prý asi 3 nebo 4..

stažený soubor (2).jpg

stažený soubor (4).jpg

stažený soubor.jpg

stažený soubor (1).jpg

stažený soubor (3).jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Octa stále polyká kilometry, tak bylo na čase jí dopřát zas nějakou údržbu.. Takže nové tlumiče včetně prachovek, dorazů a horního uložení, zadní kotouče, desky a repas brzdičů, výměna oleje a filtrů. Ještě přijdou na řadu všechny silentbloky a tyčky stabilizátoru + lanovody k ruční brzdě, to už kámoš nestihl. Teď už jen asi přezutí na zimní - dnes ráno jsem musel škrábat 😞 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Njn, dokud má ještě nějakou hodnotu, tak jsem zkusil dát inzerát a do 3 dnů byla koupě dohodnuta.. V pátek prohlídka, v sobotu jsme sepsali smlouvu a dnes přepis.. Bude mi po ní smutno, zažili jsme toho spolu dost..

Odkaz ke komentáři

Tak je pravda že Ti posloužila dlouho, tak ještě novému majiteli bude dále věrně sloužit dále. Taky na tu svoji Octu vzpomínám s láskou :).  Tyhle auta při dobré údržbě vydrží opravdu velké porce Km, já už si šetřím taťkovou Octu 81kW z roku 2003 a najetými jen 240 tis.Km. 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...