Jump to content

Dakieho Stounka

Recommended Posts

Nevěřil jsem vlastním očím.. Nejdřív jsem sháněl nové dveře, ale po zjištění, co jsou lidé schopni vydávat za top stav, jsem se zajel zeptat sem a bylo rozhodnuto... Za tyhle dveře na fotkách chtěl týpek 4800kč!!! Že prý jsou tam občas někde lehké škrábance.. Je to víc dveří, měl tam prý asi 3 nebo 4..

stažený soubor (2).jpg

stažený soubor (4).jpg

stažený soubor.jpg

stažený soubor (1).jpg

stažený soubor (3).jpg

Nestoudnost něktetých lidí nezná meze. Kupoval jsem měsíc zpět servo na Berlingo, jel jsem na Mělník, že prý perfektní. Na místě vůle větší než u toho v autě. A že prý co bych chtěl, když kupuji použitý díl. Honza

• 3 months later...

Octa stále polyká kilometry, tak bylo na čase jí dopřát zas nějakou údržbu.. Takže nové tlumiče včetně prachovek, dorazů a horního uložení, zadní kotouče, desky a repas brzdičů, výměna oleje a filtrů. Ještě přijdou na řadu všechny silentbloky a tyčky stabilizátoru + lanovody k ruční brzdě, to už kámoš nestihl. Teď už jen asi přezutí na zimní - dnes ráno jsem musel škrábat 😞 

• 2 years later...

A je pravda že tohle že potká málokdy potom co jsi před deseti minutami přijel... 😁

Ale ji ozivis a zase bude ještě sloužit určitě (samozřejmě myslím tu baterii a ne oktu, tam není pochyb)

Edited by Spooky1

Tak baterka se nabíjela celý den, až ráno jsem odpojoval a to ukazovala nabíječka plno.. Dnes připojím Malinu, jak je na tom. A o víkendu znovu testnu babičku. Snad to už bude v pohodě..

To mám za to, že koukám po bazarech :wallbash::laugh:

• 2 months later...

Njn, dokud má ještě nějakou hodnotu, tak jsem zkusil dát inzerát a do 3 dnů byla koupě dohodnuta.. V pátek prohlídka, v sobotu jsme sepsali smlouvu a dnes přepis.. Bude mi po ní smutno, zažili jsme toho spolu dost..

Tak je pravda že Ti posloužila dlouho, tak ještě novému majiteli bude dále věrně sloužit dále. Taky na tu svoji Octu vzpomínám s láskou :).  Tyhle auta při dobré údržbě vydrží opravdu velké porce Km, já už si šetřím taťkovou Octu 81kW z roku 2003 a najetými jen 240 tis.Km. 

• Dakie locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...