Přejít na obsah

vestavěné handsfree


Guest KABRNAK

Doporučené příspěvky

Čauky škodováci,mám malý problém,v autě Otavia 2.0 TDI r.v. 2008 je vestavěné handsfree,držák na mobil je na fotografii,mám Nokii N8.Jsou třeba dokoupit další komponenty,nějaký speciální držák?Nikde nemohu najít bližší info.Děkuji za radu.

post-21201-0-75086100-1338318077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Chlapci, mam dotaz. mám stejný držák jako kolega nahoře, ale mám i nokia "handsfree", které je aktivní. Dle informací které mám, měl být v autě multifunkční volant, jenže ve výrobě to nějak podělali a není tam. A v servisu tam dali nokia systém. V datakartě mám kod 9W2, ale netuším, jaké "handsfree" k tomu patří. Dále nevím, jestli když tam dám multifunkční volant, tak to bude fungovat normálně s volantem. to nokia chci dát pryč..

Asi to bude chtít dát na diagnostiku co a zjistit co tam je za jednotku... nebo ne? :D

 

dík :pivo:

Odkaz ke komentáři

ok, kouknu se pod sedačku, jen mi vrtá hlavou, proč to tedy neudělali rovnou ve výrobě. Otec dostal info, že prý jim to nefunguje a že něco pos..li ve výrobě a jestli chce dát jinou sadu. Tohle mi příjde divné. Pokud je to takhle jednoduché, tak to zkusím takhle a uvidím..

dík :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pokud tam pod tím sedadlem máš jednotku na které je značka BT a číslo 5P0 862 335 a je plechová tak to z ní musí trčet BT anténa na straně připojovacího konektoru( novější plastové jednotky už mají anténu uvnitř). BT musíš mít povolený v jednotce GSM. Potom se teprve spáruješ přes BT. Pokud máš telefon s operačním systémem tak se ti nemusí povést načtení tel seznamu do Pal.PC v tom případě je nutné přepnout v mobilu na seznam pouze ze SIM a ten už by to mělo stáhnout v pohodě. Interní volání se dá ovládat i bez MF volantu tlačítky pal.PC. Já jsem tu konzoli ořezal do rovna a nalepil na ni nanopodložku a slouží jak má. Jenom prostě nenabíjí.

Odkaz ke komentáři

1) Znak BT tam být nemusí, moje ho nemá a BT podporuje

2) Trčet z ní taky nic nemusí, anténa pro přenos BT tam vždy není a dá se koupit (o aktivaci a anténě BT už se tu psalo

3) Plechová = GSM II, plastová = GSM III

4) OS v telefonech jsou růné a různě se chovají, takže "nutné" je u každého něco jiného a samozřejmě je to závislé i na modelu GSM, např. tebou zmiňovaná GSM se symbianem ^3 načte kontakty ze SIM, v telefonu nemusí být zvolen seznam kontaktů pouze ze SIM! (mám jen seznam z telefonu a na SIM sem si uložil čísla který chci)

5) Konzole se dá odstranit a telefon mít třeba v kufru

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...