Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

Martin: Joooo, kdyby... Už tři dny to nemůžu odemknout... :D To mám za to že jsem si to na dvoře omylem zamkl Kobrou. :D Ale já se do ní dneska nějak dostanu, měla by být chvíle času... :D

 

Majkl_: Díky,ale do krásný má určitě daleko. Blinkry jsou kdysi koupený, ale myslím že už se sehnat nedají...  

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Noooo spojka, rozvody, vyčištění sání, sundat vanu a vyčistit a zkouknout... Když to je venku tak ať na to nemusim nějaký čas sáhnout... Udělám rovnou přední tlumiče, zadní už mám za sebou a musím zkouknout oběhové čerpadlo, které mě přijde že nechodí. Samozřejmě bufika. A pak už se snad bude nějaký čas jen jezdit a jezdit a jezdit... :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak pokud to tu ještě někdo sleduje, potřebuji radu... Jsem ve fázi že potřebuji vyměnit podvozek. Aktuální KW má za sebou cca 100k a tlumiče jsou už chvíli ve smrti... Jen pořád nevim co dát... Jestli Bilstein b12 sport a pružiny nechat, zkušenosti z touhle kombinaci asi nikdo nemá... Nebo koupit zase nějaký komplet... Měl někdo nižší uložení přední? Myslím že se dávalo s Pola ale neslyšel jsem na to úplně pozitivní komentáře... 

Tak panove očekávám vaše rady... :beer:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V 15. 3. 2019 at 16:16, košin napsal:

Pokud chces pevny a ne stavitko tak bilstein b8 a k tomu hr nebo eibach pruziny 5cm snizeni na 18 kolech naprosty luxus. Ulozeni z pola je k hovnu, radsi strong/powerflex, tam ti to udelat taky 1.5cm,nebude to mlatit a protlacovat se pres kastli

můžeš prosím rozvést tohle: "radsi strong/powerflex, tam ti to udelat taky 1.5cm,nebude to mlatit a protlacovat se pres kastli" 

dal jsem teď B8 a Eibach -30mm ale tím to pro mě nekončí, nejsem s tím spokojený, takže budu určitě dávat tužší stabíky a s těma silentblokama právě váhám jaké, máš s něma zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak aby jste neřekli že se nic neděje, dali jsme nove originál blinkry, třeba aj někdy vyfotim...musim objednat na vymenu okna. Jinak podvozek asi nakonec zkusím ty bilsteiny a uvidím. Náprava ve strongflexu už je pripravena. 🙂Octloukanka mám už hlavně na zábavu a rychle přesuny na Šumavu plně zatáček. Bohužel asi odešla převodovka... Když se ohřeje nemůžu tam dostat trojku... 😞

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...