Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

;) a když ne tak si trubičky zmákneš znova,už to máš najetý ne? ;)

Trubičky nejsou problém, když máš správný Holendry... ale trubička je dobrá. Sice neni naohybana přesně jak ta předtím, ale je v pohodě... a brzdy snad budou taky... navíc byly trochu orezlý tak se musej trochu ojet...

Odkaz ke komentáři
jeste chvili tomu dej a uz to bude makat jak ma ;) taky jdu v tydnu na geo, uz se tesim :D a ode dneska zase vybiram barvy na trmeny jako divej :D

No chvíli... Tak deset minut na odvzdušňování... ;-) Geo nevím jestli dneska,ale dovezu mu to tam postavit a uvidím. Jak vybíráš barvu na třmeny? Jámyslel, že už je vybraná ;)

Odkaz ke komentáři
Tak jsem teď volal mechanikovi, že bych dojel na tu geošku a povídal, že je to úplně zbytečný. Tak já nevím. Někdo mě tu psal, že je to potřeba, on tvrdí, že je to zbytečný... Tak nevím co mám dělat... ;)

 

já bych tam jel ;) budeš mít potom alespoň klid na duši, že je to opravdu OK. :D

Odkaz ke komentáři
já bych tam jel :huh: budeš mít potom alespoň klid na duši, že je to opravdu OK. ;)

No jde o to, že ta náprava drží na čtyřech šroubech na každej straně. A ty šrouby tam nejdou dát jinak... Takže já jsem taky nemohl pochopit důvod geometrie. A zadek stejně nijak nenašteluje... Jakmile dostanu jednu alespoň trochu rozumnou odvěď proč tu geo a jak vlastně tak pak pojedu... ;)

Odkaz ke komentáři

je fakt, ze s tou zadni napravou nejak nic neudelas a ze by ti ji tam celou povoloval, to asi ne ;) mne uz minuly rok rek, ze mam zadek na hrane, ale jako ze bychom tam rozebirali napravu, to ne :huh:

Odkaz ke komentáři
je fakt, ze s tou zadni napravou nejak nic neudelas a ze by ti ji tam celou povoloval, to asi ne ;) mne uz minuly rok rek, ze mam zadek na hrane, ale jako ze bychom tam rozebirali napravu, to ne :huh:

Houmik: No právě... To bych si mohl ladit tak sáím, kybych měl geo, tak si s tím budu třeba hrát. Geo byla dělanána podzim, takže bych ten zadek třeba lehoulince pošoupl někam ke straně nebo jak,ale v servise se mě s tím dělat asi nebudou. Ale pokud Adler napíše jak přesně bych to měl vyřešit (jako co udělat) tak bych se s ním možná nějak domluvil.

 

PS: Houmi: Jak že ji máš na hraně, Jako že už by to pak nemuselo jít udělat ta geo?

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Spooky: nene, to vubec ;) daji se tam postelovat nejaky zavity nejspis, ale to jsou milimetry. Uz jsem klukovi volal, tak uvidime, kdy na me bude mit na dilne cas :huh: povezu to zase primo do Skodovky ;)

Odkaz ke komentáři
Takže vlastně by měl tu nápravu povolit a pohejbat s ní do stran? Nebo podle toho nějak doladit přední kola?

presne tak pokud bude posunuta k jedne strane nebo zesikma tak by mel povolit ty drzaky a dostelovat ... ted ti hrozi to ze nebudes mit predni kola se zadnima rovnobezne atd...

kdyby si prave zanechl stare drzaky napravy tak jsi na geo nemusel ..

Odkaz ke komentáři
presne tak pokud bude posunuta k jedne strane nebo zesikma tak by mel povolit ty drzaky a dostelovat ... ted ti hrozi to ze nebudes mit predni kola se zadnima rovnobezne atd...

kdyby si prave zanechl stare drzaky napravy tak jsi na geo nemusel ..

Aha. Tak děkuji za osvětu a GEO určo nějak vyřeším. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...