Přejít na obsah

Čím a jak vyčistit interiér?


Holy

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

mne se zatim osvedcily nejvic takovy ubrousky, kteryma to jakoby vytres ten bordel... nic jinyho do ted nefungovalo. A to mam ty stredy kompletne bily

 

edit: musim zjistit nazev

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
Jsem myslel, že ten dotaz snad ani nemyslíš vážně...co dojít na vrakáč a za litr si tam koupit ojetou, ale nepropálenou stropnici?

 

Ano víceméně jsem to nemyslel vážně. Ale s tím vrakáčem by to nemuselo být marné. Až pojedu někdy kolem tak se na to zeptám :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

takze chlapy.. dneska som zase tepoval sedacky... mam to v kremovej takze to je stale spinave... doteraz som vyskusal lacny TESCO sprej... stal za hovno... SONAX sprej.. super ale jeden na cele auto nestacil a stoji to cez 8 euro... dneska ked som odchadzal z domu dostal som super radu od mami... obycajny tep na koberce a calunenie... zmiesat s vodou, napenit a pouzit len penu... nie je to take mokre a vsetko zo sedacky vyslo... jasne ze po zaschnuti povysavat...

Odkaz ke komentáři
  • o 7 let později...

Z vlastní zkušenosti vím že vlastní silou se to málokdy vyčistí dokonale. A než do toho rýpat něčím u čeho si nejsem jistý, tak si to radši nechám někde vyčistit. Už se mi taky totiž povedlo čistit tak moc že tam potom zůstaly světlé skvrny. :) Posledně jsem si nechal vyčistit čalounění tady a doporučuji. Nebylo to ani tak drahé.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...