Přejít na obsah

DJ.Mara - OI TDi combi


Doporučené příspěvky

Jelikož jsem vostuda a stále jsem nenamontoval čidla na nápravy pro automatickou nivelaci xenonů, tak mám otázku. Za 14 dní mě čeká cesta do Rakouska. Samozřejmě s naloženým autem. Světla tedy budu muset sklopit imbusem. A teď ta otázka. Co na to budou říkal příslušníci v Německu a v Rakousku? Nerad bych měl kvůli tomu nějaké problémy a zkaženou dovolenou.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Po dlouhé době troška oživení. Minulý týden jsem s octavkou absolvoval cestu do Francie na dovolenou. Musím jí moc pochválit. Zvládla to na výbornou. A cestou nás potkalo krásné jubileum. Před cestou jsem autí obohatil o tempomat a funkci trojbliku pro pohodlnější cestování. Ještě před odjezdem, když jsem tak zběžně kontroloval auto před cestou jsem zjistil, že je v zadu prasklá pružina. Cestu to vydrželo v pohodě. Nicméně je potřeba vyměnit. A teď otázka za co? Líbí se mi tlumiče Bilstein B4 sport. Jsou o 15mm nižší než serie a jsou i tužší. Nicméně pořád nevím jakou na to použít pružinu. Spotrovní pružiny jsem viděl jen -30mm a víc a to už nechci. Poradí mi někdo co tam dát?

post-18775-0-02721300-1376945849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Takže konečně jsem se dostal k výměně naprasklé hadice od turba. Čekal jsem, že se trošku zlepší výkon když už nebude ten tlak ucházet. Ale v podstatě se nic nestalo. Tak jsem pro jistotu provedl diagnostiku. ow6k.jpg

Z mého lajckého pohledu to vypadá v pořádku. Co vy na to? Jinak ale musím poznamenat, že bratrova AHL jezdí lépe než ta moje AGR. :wallbash:

PS: Samozřejmě mám ještě LOG, ale nějak mi sem ten soubor nejde uploadovat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...