Přejít na obsah

Plzeňský kraj


mirnovak1

Doporučené příspěvky

Ja chtel jenom napsat,ze jsem musel resit nakup discu na zimu. Mel jsem jen alu 16 na leto. Takze jsem dal prednost starsim Alu nez plechacum,protoze by me to vyslo penezne nastejno. A samozdrejme ze 16 jsou na octe hezci,ale zvolik jsem 15,protoze je tam rozdil 500 na gume

Upraveno uživatelem italik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

No, jestli tím dobrým zajištěním myslíš vodní příkop kolem a vzteklýho buldoka uvnitř auta, tak budiž :-) Ale jinak si moc nedělám iluze o (ne)šikovnosti takovýhle pakáže - když chtějí, tak se překonávají.

 

Nám na podzim vybrali na Slovanech sklep někdy během poledne když lidi byli doma. Zjistilo se to až po asi dvou dnech... Takže na jaře objednávám nový kolo :wallbash:

Upraveno uživatelem Campus
Odkaz ke komentáři

Ahojky,

tak jsem po cca 20 letech znovu stál na lyžích.

Udělal jsem si pěkného ježíška. Komplet lyžařská výbava.

Švagr jezdí již asi 10 let s partou, většinou do Itálie na lyžovačku. A já se asi 3 roky chvástal, že bych taky jel. A letos to vyšlo. Bylo nás 26.

Byly jsme v Madesimu, bylo celý týden hezky. Akorát sněhu moc nebylo. Ale zalyžovali jsme si pěkně. Akorát to leze do peněz. Pivo na svahu stálo 4 euro.

Nějak mě to chytlo a zítra vyrážíme na Zadov. Manželka i syn na sjezdovkách nikdy nebyly tak to bude sranda.

Tak pište jak jste natom Vy s lyžováním.

 

Nejhezčí pohled byl stejně od hospody :D

post-486-0-22788300-1358467535_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Já sem na tom podobně v životě sem na tom nestál a když jsme daly syna před 4mi roky na kurz lyžování tak sem se zkusil postavit na lyže a bylo to zlí tak sem si půjčil snowboard a na tom sem se tak nějak udržel. Sice neumím jezdit klasický snow. styl já jezdím jen na patách ale jezdím

 

post-21506-0-16269800-1358783810_thumb.jpg

 

Jezdíme taky s par známýma přes den se staráme a večer máme vycházky laugh.gif

 

post-21506-0-57036100-1358784648_thumb.jpg

 

post-21506-0-77269100-1358784653_thumb.jpg

 

post-21506-0-52459400-1358784658_thumb.jpg

 

post-21506-0-05907800-1358784668_thumb.jpg

 

post-21506-0-19240800-1358784663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Kracco, radar19:

Pánové, paráda :-) Jsem sice příležitostný lyžař (tzn. tak 1-3x za zimu na lyžích), ale tiše závidím a letos bych si dal zase říct - ale mám smolíka, alébrž jsem 2 měsíce po plastice vazu v koleni. Takže letošní sezóna nehrozí. Tak držím palec, ať máte sníh co to jde.

 

DSG:

Ty vole, ty ještě žiješ? :P Kola parádní (předpokládám, že jde o letní - co máš na zimu?). Ať to pěkně jezdí. Jak je to s komfortem při jízdě? To už musíš cítit každou žížalu na silnici, ne?

 

Ještě z jinýho soudku - při obědě mě před pár dny zaujal tenhle "zájezd"... a jezdí vcelku pravidelně :D

post-2153-0-88267700-1358839311_thumb.gif

Odkaz ke komentáři

CAMPUS: žiju lol.gif

 

Hele, ty kola jsou úplně v pohodě a na nějaké rázy to nemá vliv - naopak jak jsou široké (225/45/18), tak se jen tak nevejdou do každé díry.

Rozhodně se nedá říct, že by se z toho stal žebřiňák. Spíš se na normálních cestách komfort zvýšil.

No a do zatáček se to utrhnout prostě nedá! wub.gif

 

Na zimu mám klasiku plechy 15" s origo poklicema. To je strašnej skok biggrin.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...