Přejít na obsah

FLAMENCO-LKáčko na chatu


Doporučené příspěvky

premyslel jsem nad 1ovalem ale jak jsem je videl na O2 v duplexu ty ovali tak to bylo skarede,navic se mi to nelibi zahnute nahoru,tyhle sí myslim vic zrobustni to auto a napovida ze tam bude asi velkej vykon,nevim dle meho ale kazdy ma jinej vkus a kazdemu se libi neco jineho ;-) Kazdy si tam muze dat vyfuk jakek chce ;-) Viz treba Jarysek ;-)

Odkaz ke komentáři

Jsi mne pobavil princi prý podle koncovek jde poznat výkon toe dobra hláška :-D:-D:-D:-D ne tak řekl jsi to docela dobře každému se libi něco jiného toe pravda jen mně Teda ten laityng zklamal provedenim:-( kdysi jsem také na nem uvazoval ale nakonec to vyhrál ten Milltek

Upraveno uživatelem chipmann
Odkaz ke komentáři

Chipe-s tim provedenim to mas pravdu to me taky zklamalo ale jak jsem jim psal mail nato neodepsali :-D

Ja to nemyslel ze podle vyfuk poznas vykon ale ze si to lidi treba pomysli ale mozna hlod :-D jen jako ze to zrobustni dle meho ;-) ale je to tak ze kazdemu se libi neco jineho ;-) tak by to melo byt ;-)

PS:chtel bych mit takovej vykon co ty ;-)

Odkaz ke komentáři

;-) chipe nesmis se nechat chytit :-D lol ne to je hovadina!Nejhorsi co muze byt ujizdet policii,stejne se vzdycky chyti samy,protoze zazmatkuji co mi rika tata a je to tak bud se nabouraj coz je nejvic pripadu nebo vjedou nekde kde to neznaj a uz se odtama nevymota ;-) ale chtel bych jezdit rally nebo dalnicni policie ;-)

Odkaz ke komentáři

Konecne mi sel ten prispevek otevrit!Tahle cernota je brutalita!Fakt pekne ma ty koncovky ;-) tyhle by se mi libily,treba je casem zmenim ;-)

 

Ma to brutalne udelane ;-)

http://www.incarstyle.de/octavia.html

 

cena 16500kc ;-)

 

tak potrebuji tam tuhle gumu na tu pravou stranu http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/8d0253147e-zaves-vyfuku-9087.html

Mam tam jinou vetsi co mi koupil ten prvni za 15kc proto je nize :-( v pondeli koupim a vymenim ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...