Přejít na obsah

parkovací senzor


Doporučené příspěvky

Ahoj, mam OII s parkovacími senzory v predu i zadu, ale bohužel ve předu mi senzory dost blbnou, konkretně levá strano... Ihned jak se aktivují senzory, začnou pípap jakoby před nimi něco bylo a řve to furt a nepřestane je to decala síla :D, myslel jsem že je špatný parkovací senzor tak jsem koupil nový (použitý) napichl jsem ho tam, ale dělá to furt to stejný... nevite kde by ještě mohla být chyba ? ... Ještě mě napadlo odpojit přední senzory uplně protože je moc nepoužívám, ale když odpojím přední nefungují i zadní, jde tohle nějak pořešit ?

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...

Chi se zeptat,měnil jsem baterku,provedl jsem nastavení hodin,rádia,seřízení oken,popojel jsem kvůli tomu malýmu volantíku,no a když jsem chtěl couvat mezi vozidla a zařadil jsem zpátečku,tak se mi v rádiu sice zobrazilo autíčko,rádio se ztlumilo,ale jinák žádná reakce ani obrazová(ubývání čárek za autíčkem,ty se ani nezobrazily),ani reakce zvuková (pípání).Je mi to divný,protože parkovací senzory před výměnou baterky fungovali.Nemá někdo podobné zkušenosti,že by poradil co s tím. Díky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdar kluci

mam problém s park senzory, po zapnutí klíčku a zařazení zpátečky to jen dlouze pípne a nic víc. nerozsvítí se ani autíčko na display ,

kontroloval jsem už kabeláž - propípáno - vše ok, kontrola konektorů - ok, jednotka vizuálně ok,

diagnostika hlásí chybu 2070 - zadní parkovací senzor ( bez určení který)

a nebo tam občas skočí chyba na všech

když dam blok hodnot tak ukazuje že neběží ani jeden senzor

.....

 

nesetkal jste se s tím už někdo ???

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj,potřebuju radu,sundaval jem zadní nárazník na O2.Před demontáží nárazníku park senzory makaly bez závad,po montáži a zapojení svazku asistent jen dlouze pípne a nic.Na diagnostice to píše závadu levého zadního senzoru G 203 přerušení/zkrat na kostru.Tak jsem dal nový senzor a stále nic.Je nutné po výměně senzoru znovu na diagnostiku na výmaz závady?Nebo je problém jinde?

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...