Přejít na obsah

Yeti - Žampión


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

No taky nám Yeti "přistál" v salónu o hodně dřív, než bylo předpokládáno, až jsem ze amé euforie ho vyzvedli pozděj než bylo domluveno :lol: tak ať slouží a "nerozpadá" se ti jak nám :lol: (oka na sedačce spolujezdce, zadní okýnko - vylezl tam z podkugy nějaká folie nebo co to je..).

Odkaz ke komentáři

Tak Yeti už je doma, tak sbírám první kilometry shooodně zvedlou "Octavkou". :-)

Zatím se ani "nerozpadá" a závady zádné a tak to doufám vydrží.

Jo a samolepku Octaviaclub už mám na stole připravenou k nalepení.

Jedna jde na boční okno :pivo: a druhá na zadní.

Odkaz ke komentáři

Rob:no mě to taky neudělalo hned :loool:

To okno nevím, to jsme zjistili až teď v létě (vzadu nikdo moc nejezdí), ale tu sedačku mám už tak půl roku aspon, jen není moc čas jezdit po servisech..

 

btw: s Oktávkou to nesrovnávej :facka: rozdíl téměř ve všem :lol: vzhledem k tomu že máme OII i Yeti a předtím (než sem ji rozšrotoval) mnoho skušenotí s Fabii 1.

Nevím jak moc využíváš kufr, ale pro mě je stráááááááááááááááášně malej :wallbash: (oproti OII kombi) což poznávám téměř furt (mám hospodu a zboží vozím).

Jinak hodně lidí mu říká Roomster, to nepoznaj nebo co? :facka: - taky rozdíl :smich:

Odkaz ke komentáři

libor: tohle dávaj do všech Yeti krom základních ;) aneb od Ambientu nahoru.. :palec:

(asi jich maj moc nebo co :lool: ) resp. jsem to u všech viděl (a tuším že Yeti "sportpaket" nemá ;) ) jediné co, tak "plastový paket s polepama" nazývají sport paketem.. já si to nakoupil bokem a dodělával individuélně a vyšlo to snad i levněji (i s prací).

Dal bych fotku - Yeti vypadá hned o něco lépe a výrazněji, ale nemám auto poblíž.

Odkaz ke komentáři

Je to tak Libore, dávají to od Ambitionu dál a tohle je akční model CHAMPION, takže výbava v navíc, 17" kola, potah sedadel v dekoru kostek, chrom paket, výhřev sedadel, metla, atd. Je to na stránkách ŠA komplet. :-)

 

Dadacku fotku Yetihi sem hoď a myslím že ten polep a lemy blatníků jsou Ofroad paket, asi. :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak po půl roce provozu je Žampión bez závad a šlape jako novej :-)

 

Už se poohlížím po nějakých příčnících na hagusy.Asi bude origo škoda.

Ale dělaj i mezi hagusové a to je celkem hezký, jen nevím jak moc hučej. :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...