Přejít na obsah

Môj platin


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Kurenie mi zhasinalo, strasne dymilo a zle spalovalo. Potom ked zhaslo, tak z neho vytiekla nafta a vsetko na dlazbu ... rovnaky problem som mal aj pred rokom, vtedy ho vymenili za nove a rok som mal pokoj. Teraz bol presne na tieto chyby uz update softveru, tak snad bude pokoj na stalo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o rok později...

Po takmer 5 rokoch jazdenia sa na tachometri ukazala hodnota 250 000km a rozhodol som sa pre kratky sumar. Kedze je to moja druha Octavia 2 FL , som maximalne spokojny s prevadzkovymi nakladmi a kvalitou spracovania. V interieri je opotrebenie vidiet len na volante. Inak sedacka nie je vysedena, ani nie su vysuchane ine prvky interieru.

Za celu dobu ma auto nikde nenechalo, riesil som len zopar problemov ktore si vyziadali investiciu:

  • spojka - problemy od vyroby a vymena nastala tesne po uplynuti zaruky
  • nezavisle kurenie - vo vyrobe im do nasavania spadla pena ktora sa postupne zvacsovala az upchala nasavanie
  • kompresor klimatizacie - minule leto KO
  • vymena dorazov po 250 000km, jeden praskol

Kazdy servis menim vsetky filtre, olej si vzdy nosim svoj. Zatial mam stale povodne predne brzdy, zadne mi kompletne zhrdzaveli a pri 249 500km som ich vymenil za nove. Tlmice taktiez povodne. Zvysok stale povodny stav.

 

Dufam, ze to bude jazdit rovnako dobre aspon raz tolko ;)

 

post-22129-0-49679600-1499788677_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Po takmer 6 rokoch nastal cas na upgrade. Zostal som verny znacke a rozhodol som sa pre Superb L&K 2.0 TDI 140 kW ( http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/124515281 ). Povodne som chcel pockat na Superb 3 FL, ale uz som nedokazal odolat. Vyroba je planovana na 23. tyzden, objednaval som 27.4. . Snad to dodrzia a auto bude dodane este pred celozavodnou dovolenkou v MB.

Minuly mesiac som musel vymenit este silentbloky. Inak to bolo auto s minimalnymi prevadzkovymi nakladmi, maximalnou spolahlivostou a nikdy ma nikde nenechalo (klop, klop). Aktualny stav je 281 000km.

O2 si aj nadalej nechavam a bude dalej denne jazdit, len uz menej kilometrov.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...