Přejít na obsah

Čierna Faceliftová Perla :)


Doporučené příspěvky

Guest tomxass

Ono po 200 000km sa prihlasia vstrekovace aj DPF, ale po tolkych km (a hlavne ked ma clovek auto od nova) to je myslim v pohode.

Horsie ked to clovek kupi stocene a potom len nadava...

Odkaz ke komentáři

Treti vstrek mam chyteny uz od 150t km, kedy som to zistil. Zatial to drzi, ale som s tym uz zmiereny ze raz odide. Pravidelne mu dopriavam aditiva a kazdych 15t km aj cistic palivoveho systemu, mozno to tym oddalujem [emoji16]

Hodnoty dpf nesledujem, auto pouzivam len na dlsie trasy (na kratke mam benzinak) a kazdu rychlost drzim okolo 2000ot, alebo nad, obcas k obmedzovacu[emoji16].

Sledujem len regeneraciu a zakazdym sa snazim ju neprerusit, pokial to okolnosti dovoluju. Zatial regeneruje v intervaloch a dlzke, ako ked bolo auto nove, takze neriesim.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o rok později...
  • o rok později...

Ahoj, pozerám, že si dával pružiny z RS. 

Vieš mi napísať čísla dielov? 

Nikde neviem nájsť aké pružiny mala 1.6 TDI so šport. podvozkom od výroby. 

Vpredu sú to asi 1K0 411 105 DB (pre RS aj 1.6 TDI šport podvozok ale píše pri nich automat) manuál je pri DA ale existujú aj DC, neviem, ktoré vybrať, porad. 

Vzadu som pre 1.6 šport nenašiel ani číslo dielu, RS ma asi 1K0511115BS. 

Hľadal som aj v inzerátoch 1.6 šport podvozok kvôli vin ale ani u nas ani v CZ nič. 

Takisto mam otázku, či si dával aj dorazy 55mm alebo ostali 70mm.

Ďakujem ti za pomoc. 

 

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj, mam pocit, ze som neriesil cisla dielov tych pruzin. Co si pamatam, tak chalan z bazaru predaval pruziny z benzinovej RSky a zobral som ich podla vahy motoru, alebo tak nejak. Viem, ze z dizlovej by bol predok vyssi, lebo 2.0TDI je tusim tazsi ako 1,6TDI. Ale moc si to uz nepamatam, tak ti v tomto neporadim😕

Dorazy som nemenil, len pruziny...

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

@cayc opravdu ? já se bojím právě těch co svítí ještě 3 metry za auto. Nesnáším to. Líbilo by se mi aby to svítilo tak jako originál na O III nebo F III. Navíc v těch co si poslal je asi 18 LEDek a originál tam má pouze 2.

@Kyselinka Aha, no já tam měl jednou takovýhle SMD a svítily a hřály jak blázen😄

 

moje pokusy se světlem z O III dopadly takhle noo...

Sorry za SPAM topicu mojema věcma 🙂

 

 

 

20200707_220240.jpg

20200707_222923.jpg

orig_000052110_2-210837-1000-1000-0-0.jpg

20200707_222957.jpg

Upraveno uživatelem Enemy5
Odkaz ke komentáři

tak to je libovka

moduly co mám já, tak podle těch se dá skoro couvat 😄

bude tohle dostupný nebo si to necháš jen pro sebe?

viděl sem už pokusy tám dávat z Octavia 3 lampičky ale řezala se do vrat větší díra a to mi moc ok nepříjde

Upraveno uživatelem PetrRS
Odkaz ke komentáři

nemám vyřešený uchycení toho osvětlení k tomu žlutýmu kusu. Momentálně je to jen rámeček, kterej to tam drží přitlačený.  Klidně se podelím o informace a můžete přemýšlet za mě, jak to dotáhnout 🙂 

Chtěl jsem zachovat to sklo přes který to svítí, protože má vhodný lom světla....jinak by se to taky dalo asi dobastlit na ty klasický Octavia II osvětlení..... Ulomil bys z toho tu patici a z tohodle jen vyříznul to světlo a přilepil a mechanicky pojistil. 

O III má to osvětlení skutečně větší, takže se toho musí dost zbrousit aby se tam vešlo 🙂 

Tahle intenzita světla společně s originálním dílem mi přišla jako nejlepší kombinace, ale má to svoje mouchy no.

Upraveno uživatelem Enemy5
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...