Přejít na obsah

Hunadi H-1


Doporučené příspěvky

Vym ze je todleto skoda forum ale prece naftovy motor je naftovy motor tak se ptam co muze byt za zavadu na mem "kamionu" jak rikame dodavce od hynadi. Je to 2,5 TD (klasika bez IC, bez nejakeho chipu a podobnih prkotin). Motor ma najeto 94.000km a je to rocnik 99. Najednou bez pravidla zacne jako by stukat, kourit cernej dym (az moc), nereaguje na plynovy pedal, proste jako by byl ucpanej filtr nafty ( a neni uz nekolikaty jsem menil a pokazde to same). Plyn drzim na podlaze uplne ale motor pracuje na cca 1.000 otacek a jako se hce zhasnout. Nereguje na turovani a kdyz ze mu podari samemu zhasnout tak mame velke potize s opetovnym nastartovanim. To stukani a blbnuti motoru trva cca 5minut a pak jako by se vsehno spravy, odcepi a "kamionek" leti jako blby (dokud znovu ne zacne cukat). Take prvni starty jsou velice tezke(motor moc toci dokud ne naskoci a pri tom jede sedy kour z vyfuku - a za jizdy jenom cernej).

 

Nevym jestly jsem to dobre popsal ale lip to neumim. Nevyte co by to mohlo byt? Jak jsem rek, filtr nafty OK, vzuhu OK, velice malo kouri pri jizde, servisi delame pravidelne. Muze to byt EGR ventilem kterej je mastny vsude okolo-naokolo asi pousti olej? Nehlasi se mozna Bocsh k vimene? Nejsou to mozna trysky?

 

Za jakoukoliv odpoved pripadne tip moc predem dekuji.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...