Přejít na obsah

při rozjezdu mi blokuje abs přední kola


Doporučené příspěvky

jardakrenek: podle toho, co pises mi pripada, ze pri rozjezdu jedno cidlo halsi jednotce: kolo se toci a druhy cidlo hlasi: kolo stoji. zkusil bych zvednout predek, sundat kola a promerit cidla. pri roztoceni kola by se mel menit odpor mezi obema piny na cidle.

 

byl jsem na diagnostice ve firmě brzdy.cz v české lípě a tam jsme na to přišli pravé kolo při rozjezdu ukazuje 0km/h až po dosažení 6km/h začne ukazovat a levé bere od rozjezdu hned na 6km/h se potkaj a jdou stejně tak mi bylo řečeno že by to mělo dělat vadné impulsní kolo nebo ložisko když jsou čidla abs nové tak zítra to budem s kamarádem v servisu dělat tak doufám že už bude pokoj jinak dík za radu ale mám eds a když chci roztočit pouze jedno kolo tak ho eds blokne protože druhé stojí dík jarda

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Tak problém je vyřešen.....vadné levé přední čidlo abs...:( hlavně, že mi ho vloni v sersise měnili....to je teda kvalita.....teď tam dal bosch za 1.000.- kč :( tak doufám že aspon vydrží....

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Tak problém je vyřešen.....vadné levé přední čidlo abs...sad.gif hlavně, že mi ho vloni v sersise měnili....to je teda kvalita.....teď tam dal bosch za 1.000.- kč sad.gif tak doufám že aspon vydrží....

A hovno vydržel...blbne to pořád.....už si nevím rady....tolik peněz v háji a pořád nevyřešeno...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Mě to dělá taky a asi je pravda zvlášt u bouraných modelů... Ta moje byla taky prásknutá takže to vidím tak že to bude tím že nebudou sedět přesně ty vzdálenosti těch čidel... No až bude pěkně na to mrknu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nějaký "servis man" na abs v okolí Zlínska, Olomoucka nebo Trenčína? potřebuju s tím poradit.....už ve 3 autoservisech a nikde nenašli závadu....čidlo měněno 3x za X peněz (poslední stálo 1000,-).........problém pouze při dobržďování a dělá to jenom někde....skřípavý zvuk a kopání do pedálu....při rozjezdu nic nepozoruju...brzdí notrmálně - komplet brzy nové....na budících už kontrolky po poslední výměně nesvítí...svítilo abs plus protiskluz ASR...dík.....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...