Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Jsem stastny jak tornado na Manhatenu Zdendo :palec::rolleyes: :D Váša po tel rikal, ze mi to bude fungovat bez nutnosti vymeny jednotek. Takze az budu mit chvilku tak k nemu skocim a necham to zapojit ;)

:-) nj ja to mel komplikovanejsi.. Musel jsem sehnat jednotku, pak senzory,vse zapojit a prepinovat a nakonec update RNS510 u Cosbose a ted to ukazuje uz i navigace :-)

 

Dobry vecer preji. Dlouho jsem se tady nezjevil tak aspon procitam po zpatku co tu pekneho je. Jak se vede?

oktu jsi jeste nepopravil?? :lol:

Odkaz ke komentáři

A s tou jednotkou tazneho taky nevim.. Váša na to mrkne. Tebe budu otravovat s jinyma vecma :lol::rolleyes: A me staci, ze mi to bude pipat ;)

 

Rostiku ahoooj ty kluku jeden :palec:

 

Joo a v praci koncim o tyden driv.. Za pry kdyz jdu jinam tak at tahnu domu na dovolenou :lool: Takze me tu ceka uz jen jeden tyden :palec: Pak necelych 14dni doma a hura do Belgie B)

Odkaz ke komentáři

ti dam za pakatel ty pako, bud rad a nemachruj :facka: , staci kdyz to napojis na CAN pohodnu. Ne na ohon...

Nevim nemam tady elsu ale mozna nemas jednotku tazneho??? By se to dalo mozna na ni coo???

Vasa to ale udela aspon poradne :-)

 

pokud má FL parkováky,tak se to zapojí na CAN pohonu,male musí měnit gateway,pokud má OLD parkováky,nemusí novou Gateway,ale musí na CAN komfortu,ale na rádiu mu to půjde

Odkaz ke komentáři

pokud má FL parkováky,tak se to zapojí na CAN pohonu,male musí měnit gateway,pokud má OLD parkováky,nemusí novou Gateway,ale musí na CAN komfortu,ale na rádiu mu to půjde

Jednotku ma bosch stare senzory ale ja to tusim mel na pohonu i predtim. Cece uz si nepamatuji zda mi sly cany i pohonu i komforu do PDC ale nic jsem netahal, jen prepinoval. Vsak si s tim poradi urcite... Ted jsme tady opravovali od dratka oktu a tam byl taky PDC dotahlej na pohon.. Pac komfort mel zborenej kompleto, nj svareno ze tri aut.

 

Ne nepopravil :-D jezdi to krasne. :-) spokojenost. Tdifun a marena jsou kluci sikovni. Co se deje v sobotu? :-D tady ctu ze se odpoledne neco deje? :-D

V sobotu je radegast den :-) pivni slavnosti Nosovice. Jdu :pivo:

Odkaz ke komentáři

Cosby ty me ted zas strasis... :D Váša rikal, ze kdyz je vsude napsane BOSCH tak to bude fachat :palec: Tak ja nevim. Hele dulezite je aby byly v laku, coz budou, nahodi se to na auto a pak se stavim k Vášovi a on se s tim popere. Bude to pipat. Na zobrazeni nemam a nechci radio. To moje mi staci :palec:

Odkaz ke komentáři

Cosby ty me ted zas strasis... :D Váša rikal, ze kdyz je vsude napsane BOSCH tak to bude fachat :palec: Tak ja nevim. Hele dulezite je aby byly v laku, coz budou, nahodi se to na auto a pak se stavim k Vášovi a on se s tim popere. Bude to pipat. Na zobrazeni nemam a nechci radio. To moje mi staci :palec:

Muzu ti prodat radio i s autem :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...