Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Už je tady skoro půlka měsíce pryč , tak ještě i tady všechno nejlepší v novém roce kamarádi :-) . Začátek roku byl víc než hektický tak jsem zpět až teď :-)).

A mám novinu :-)) koupil jsem brouka ,asi před měsícem jsem se nechal zviklat a udělal jsem radost ženě , teď se chci jen zeptat , motor 2.0 jsem odjakživa nesnášel a teď mi dává co proto ,než začnu prolezat témata , nesetkali jste se s.timhle problémem ? Motor cuka s celým autem,spotřeba se zvětšila a splodiny smrdí jak ze starého wartburga .. otáčky Semtamťuka spadnou skoro k chcipnuti .. od včerejška to dělá, nevíte co by to mohlo být než to rozdělam ? Razty?! Zlámané větve :-)) . A pošli mi nějaký vtip smskou, smazala se mi půlka nových čísel z mobilu... Díky moc :-) ...

Odkaz ke komentáři

Už je tady skoro půlka měsíce pryč , tak ještě i tady všechno nejlepší v novém roce kamarádi :-) . Začátek roku byl víc než hektický tak jsem zpět až teď :-)).

A mám novinu :-)) koupil jsem brouka ,asi před měsícem jsem se nechal zviklat a udělal jsem radost ženě , teď se chci jen zeptat , motor 2.0 jsem odjakživa nesnášel a teď mi dává co proto ,než začnu prolezat témata , nesetkali jste se s.timhle problémem ? Motor cuka s celým autem,spotřeba se zvětšila a splodiny smrdí jak ze starého wartburga .. otáčky Semtamťuka spadnou skoro k chcipnuti .. od včerejška to dělá, nevíte co by to mohlo být než to rozdělam ? Razty?! Zlámané větve :-)) . A pošli mi nějaký vtip smskou, smazala se mi půlka nových čísel z mobilu... Díky moc :-) ...

 

Co lambda ? Ozacky pak asi klapka.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...