Přejít na obsah

Zadní čirá LED světla sedan ?


Palmer

Doporučené příspěvky

Já osobně eletrice moc nerozumím,ale takovou věc by měli mít vyřešenou.

Dovolil bych si tvrdit,že byla chyba v konkrétním kusu a né v typu lamp.

Na Skodahome je o těchto lampách téma a nikdo se o tomto problému nezmínil.

Tím ovšem netvrdím,že nemáš pravdu.

Viděl jsem ty lampy ve dne i v noci,a v noci to bylo docela pěkný.

V Praze na Průmyslové ulici, v mycích boxech Shelky ,jsem potkal žluté RS a to mělo

na lampách homologaci E7 a ty měli menší počet diod a na pakovačky prakticky nesvítily.

(Byly asi zatmavené lakem nebo folií )

A jěště mě zarážely blinkry ,byly řešeny jako u combi od Litecu

Více o těch lampách nevím ,když jsem se optal na ty lampy bylo mi zděleno ať neotravuju,

páníček byl hodně arogantní hovado.

Odkaz ke komentáři

Ak sú to originálne svetlá z čínskej OII, tak tam svieti klasické C-čko. Na čínskych OII s týmito svetlami je vypnutá kontrola žiaroviek v BCM pre zadné svetlá, a preto tie čínske OII nehlásia žiadnu chybu. Po úprave konektora idú svetlá bez problémov zapojiť aj do našej OII, jediným problémom je už spomínaná kontrola žiaroviek.

Na Golfe VI kontrolu zadných žiaroviek vypnúť viem, no na OII zatiaľ nie. Kontrola sa vypína priamou editáciou eprom BCM jednotky, cez VCDS to spraviť nejde :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Litec dělá lampy jen na octavii combi pokud vim.Toto jsou světla od Koito na SEDANA.Nesvití do C musí se upravit dráty ve svorkovnici a aby neukazovaly chybu tak se musí přepojit přes rezistory.

Tohle mi napsal Rolbař: u FL OII to jde řešit přes BCM s podporou led, ale u předFL bohužel, jen odpory. Odpory hřejí a musí se umístit někam, kde to nebude vadit, což v zadní části vozu je celkem problém...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Já osobně eletrice moc nerozumím,ale takovou věc by měli mít vyřešenou.

Dovolil bych si tvrdit,že byla chyba v konkrétním kusu a né v typu lamp.

Ja tie lampy mam - priamo z Ciny. Tiez mi svietil len horny a dolny segment a v servise ich museli nejako upravit, aby svietilo cele "C" (prepajali nejake vodice)...Cize cinske Octy maju asi aj nejaky iny konektor. Tiez mi ukazuje vypalenu ziarovku :rolleyes:

 

PS: svetla svietia o dost silnejsie ako obycajne ziarovkove (obrysove aj brzdove) :palec:

post-459-0-93372900-1358707148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dneska rano uplne nahoda!Vyjizdim od baraku na hlavni cestu k rondlu a zleva prijizdi zelena RS facelift a mela zadni led svetla ale svitil ji jen vrch a spodek bok ne!Ale i tak to bylo zajimave!A uplne perfektni!Me se to teda libilo hodne jak to svitilo! ;-) Za me to je perfektni a tesim se az je budu mit! ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ja som nasiel jednu polsku stranku k tymto svetlam a od roku 2012 musia tam nieco zmenit, aby to fungovalo; je to v popise:

 

Pre Octaviu 2:

http://sklep.motohid.pl/pl/searchquery/octavia+2/1/full/5?currency=EUR

 

Pre tie zadne svetla je strana 2:

http://sklep.motohid.pl/pl/p/OEM-Skoda-Octavia-2-lampy-LED-liftback-FL-v2.0-/279?currency=EUR

 

s odkazom: Pro lepší funkčnost, můžete modelovat před zvednutím pryč s VCDS :

- funkce poloha horní brzdové světlo

- funkce postavení dolních mlhových svítilen 2004 -> 2011 - žádné chyby při připojování 2012 - vyžaduje další filtry CAN - dejte nám prosím vědět, když si koupíte vintage 2012.

 

takze si myslim,ze uz nic dodatocne sa nemusi riesit :)

Odkaz ke komentáři

Tento link som hodil do svojej temy, regulacia napatia funguje iba na pred FL Octaviach. Tomasz je v pohode chlapik, mozete bezproblemov od neho objednavat.

 

W celu uzyskania lepszej funkcjonalności, można w modelach przed liftingiem poprzez VCDS wyłączyć:

V preklade znamena:

Pre ziskanie lepsej funkcnosti, mozete v modeloch pred faceliftom s VCDS upravit:

 

Co mi ale Tom hovoril, tak umiestnit odpory je potrebne na vsetky, teda aj na pred FL. Teraz ale menil architekturu tych svetiel (aby sa nemuselo nic prekodovavat pre znizenie svietivosti), takze mozno to uz nie je potrebne. Skuste mu napisat alebo zavolat, dohovorite sa s nim v pohode po anglicky alebo po polsky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...