Přejít na obsah

Zadní čirá LED světla sedan ?


Palmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

ahojte,

neviem ci sa to hodi sem... ale mozno....

 

daju sa, prosim, niekde kupit zadne kombi o2 pred fl svetla bez farebneho vyhotovenia? cize cisto biele, bez cervenych obrysoviek, hmloviek a brzd? smerovka je uz origo cira, lebo sa tam zvyknu davat zafarbene ziarovky, no ostatok je cerveny...

 

resp. aspon kupit zadny kryt tych svetiel a prehodit to? dalo by sa to nejako urobit na mieru u nejakeho plast-makera podla originalu?

ja tam mam uz davno diodky a vyzeralo by to efektnejsie, keby ten kryt bol cisto biely, pretoze ledka sama o sebe uz vyzaruje svetlo o potrebnej vlnovej dlzke.... samozrejme, odrazku ponechat cervenu, ale ten zvysok by mohol byt pekny biely...

 

diky za pripadne rady ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Potrebujes jeden plusovy kabel, z jednej tej malej obrysovky, prepojit s hlavnou svorkovnicou svetla. To znamena, ze odcvaknes ten sivo-zlty kabel, osadis na neho pin 000 979 021 E (prvy obrazok) a zapichnes ho do prazdneho miesta vo svorkovnici, ako na druhom obrazku :)

 

post-19535-0-02514100-1419247078_thumb.jpg post-19535-0-57366600-1419247087_thumb.jpg

 

Potom len svorkovnicu pichnes do svetla.....a svetla sviti, stirace stiraji :D

 

Dalsia vec je ich nakodovat, resp. nastavit svietivost vsetkych troch segmentov a samozrejme oblbnut kontrolu vypalenej ziarovky.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Cau,mne to pise jen leve,prave brzdove-jinak nic.Tak jestli je to tak slozite tak to tam necham svitit,zhasne my nachvili,jak seslapnu brzdu.


jo ja jsem se spletl,tak ne brzdove,ale

01502 - zarovka koncoveho mlhoveho svetla vlevo (L46)
012 - chyba v elektr. obvodu
info o závadě:
Stav závad: 01101100
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Počítadlo resetů: 49
Kilometry: 208701 km
Indikace času: 0

info o závadě:
ZAP
Napětí: 11.75 V
ZAP
ZAP
VYP
VYP
VYP

01506 - zarovka koncoveho mlhoveho svetla vpravo (L47)
012 - chyba v elektr. obvodu
info o závadě:
Stav závad: 01101100
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Počítadlo resetů: 49
Kilometry: 208701 km
Indikace času: 0

info o závadě:
ZAP
Napětí: 11.75 V
ZAP
ZAP
VYP
VYP
VYP

Odkaz ke komentáři

Chci to tady shrnout, protože lidi se ptají pořád na to samé. Jsou jen jedny LED světla na sedan a to jsou "činy" pro čínskou Octavii, jejich zapojení jsem popisoval na předcházející straně. Tyto světla je nutné upravit přes diagnostiku, tak aby svítily korektně. V autorizovaném servisu to neumí a ani Vám to neudělají. Přes VCDS to taky nejde, dělá se to pomocí změny udajů v Eeprom a co vím tak tohle umi Ferda nebo 160R. Litecové světla co jsou na Octavii combi, tak ty jdou bez nutnosti nastavování v diagnostice, jsou tzv. plug-in ready, protože v sobě mají integrované odpory. Jestli Vás svítí špatně segmenty u Combi světel otočte konektory u obrysovek ;-)

Upraveno uživatelem Peter_K
Odkaz ke komentáři

Neni to take jednoduche a sam to zrejme nespravis. Vybehni za uzivatelom ferda25 do Strakonic a budes mat po probleme ;)

 

Jsou jen jedny LED světla na sedan a to jsou "činy" pro čínskou Octavii

Ano to je pravda, ale aj tie su rozdielne, resp. zrejme dva tipy. Napr. jedni maju homologizaciu pre EU (ako moje) a tie druhe ju nemaju.

 

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...