Přejít na obsah

Zelenáda Citigo


Doporučené příspěvky

První večerní jízda zamnou.

Co musím velice pochválit jsou velice dobrá světla, protože ty svítily moc hezky (možná je to novými žárovkami a nepokamínkovaným předním sklem) :lool: Co mě naopak zarazilo je, že nejsou podsvícené ovladače na stahování oken, zamykání / odemykání a ani ovladač zrcátek :angry:

 

Aby toho nebylo málo, tak jsem si vypálil CD plné mp3 a zvuk velice dobrý, ale při spuštění rádia a načítání cédéčka se ozývá cca 5 sekund docela drsný zvuk rotujícího cédéčka :D

Odkaz ke komentáři

Já bych si to taky nekoupil.Né,že by se mi to nelíbilo,ale uvažuji trošku jinak.Raději malinko připlatím nebo koupím malonko jetou fábii za stejné peníze,protože si nedovedu představit,jak bych skončil po havárce v takové konzervičce.Co vím od kluků karosářů,tak říkají,že Fabie je strašně pevná,perfektně udělané výztuhy atd,prostě bude daleko bezpečnější než tohle.Je to asi tím,že mám už více roků,nějaké havárky jsem viděl a u pár jsme asistoval,tak asi tak.

Odkaz ke komentáři

Ale jsou nehody a nehody a zabít se dá i v tom nejdražším a nejbezpečnějším autě, takže tohle tu nemá smysl ani rozebírat. Splňuje to nějaké normy, jinak by to nešlo ani do prodeje a pak už jen vždy záleží na shodě místa, času a dalších X podmínkách, ale samozřejmě o tomhle se tu bavit nebudeme. ;)

Odkaz ke komentáři

Motorka je něco jiného.Tam to víš,čekáš.Taky nejsem už blázen,nelítám a jsem ostražitý.

Ale jak jsem psal,na motorce o tom,co se může stát víš a pokud člověk-jezdec není debil-což takových je spousta,tak jezdí normálně a hlavně,kouká kolem sebe a předvídá.

Když jsem v autě,očekávám,že to maso plechu a airbagy kolem mi pomůžou.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...