Přejít na obsah

Zelenáda Citigo


Doporučené příspěvky

Dnešním dnem byla Zelenáda prodána (14808 km), ať slouží novému majiteli a mnoho bezproblémových kilometrů...a já se nyní mohu poohlídnout po něčem o kus větším :) I přesto se s vámi neloučím a i nadále budu s vámi komunikovat a scházet se na srazech :)

 

P.S. Zbyla mi asi 7tisíc kilometrů jetá zimní kola 14" plech s pneu Bridgestone Blizzak LM-20 165/70 R14 81T a origo plastovými poklicemi. DOT pneu 3811 až 4311.

Odkaz ke komentáři

Sedl jsem si s přítelkyní ke stolu a dali jsme hlavy dohromady. Vzhledem k tomu, že jí od koupi Citiga stála doma v garáži zaprášená Micra z rodiny (platí se pojistka a servis) a tak jsme vlastně z rodinného rozpočtu utráceli navíc do Škofin úvěru a pojištění (benzín by byl jak v Citigu tak Micře při velmi podobné spotřebě), tak jsme došli k závěru, že Zelenáda půjde z domu...

 

Tak jsme se v onu neděli vydali do nejmenovaného bazaru, kde nám nabídli velice solidní výkupní cenu (doplacení Škofin a ještě nám dají něco na cestu). Tak jsme se dohodli a dnes tam byla vykoupena.

 

Já jsem bez úvěru na krku a přitom auto stále máme :) Na sraze se ukážu, ale nějakou chvíli to nebude ve voze zn. Škoda.

Odkaz ke komentáři

Rozum :P

 

Až teď mi došlo, že jsem si celou dobu splácení mohl vozit pr*el v jiným autě a na úvěr vůbec nemuselo přijít, ale to mi jaksi hlava nepobrala a tak jsem skočil oběma nohama do Citiga...

 

Naštěstí jsem zase až tak moc netratil, každopádně k tomu vůbec nemoselo vlastně ani dojít. Člověk dělá chyby a tak se opět něčemu přiučil :(

Odkaz ke komentáři

a micra je ta z podpisu?

 

to není zas taková hruza ne?

Je to stejná co má mamka v Brně, jen novejší o rok, v metle a s klimou B)

 

Tak zimáky se teď budou blbě prodávat :( Záleží jakou dáš cenovku ;)

teď jo, počkám na podzim ... jsou víceméně funglovky s najetýma asi 8 tisícema, tj. cca 8 mm

Odkaz ke komentáři

jednu Micru z roku 1997 máme taky doma ..... a pořád jezdí, najeto krásných 97.000 km, kupovaná jako funglovka za ještě krásnějších 320.000,- v roce 1997, bez klimy a airbagů, elektrická okna a šíbr, víc nic :rolleyes: , je to ta, která se stala autem roku :D, dodnes vše původní a bez oprav, včetně výfuku, jen gumy a baterka

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Tohle je K12 Micra z 2007, stříbrná metla ve střední výbavě, najeto necelých 100 tisíc, takže toho má určitě ještě mnoho před sebou. :D

 

 

Nejmenovaný bazar, kde se od včera nabízí Zelenáda dneska podražil a to ze 160 / 190 na 170 / 200 tisíc Kč (cena na úvěr / v hotovosti). B)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...